Metalinė tvora „šukos“: kodėl verta rinktis šį tvoros modelį?

 Metalinė tvora „šukos“: kodėl verta rinktis šį tvoros modelį?

Metalinės berėmės tvoros yra vienas iš populiariausių tvorų modelių, kurį renkasi bene kas antras užsakovas, norintis apsitverti namų valdą.  Apie tai, kuo šis tvoros modelis yra ypatingas ir kokie yra jo pranašumai, pasakoja ilgus metus tvorų gamyba užsiimančios „Ryterna tvoros“ specialistai.

Patrauklus dizainas

Metalinę tvorą „šukos“ arba dar vadinamą šukinę tvorą sudaro berėmė konstrukcija ir vertikalūs metaliniai strypai, kurie gali būti sumontuoti ant pamato arba įbetonuoti į jį. Vizualiai toks tvoros dizainas primena šukas, todėl jam ir prigijo šukinės tvoros pavadinimas.

Šį tvoros modelį dažniausiai renkasi dėl jo modernaus, stilingo dizaino. Šis minimalistinis dizainas neužgožia ir neuždengia namo eksterjero, o kaip tik jį praturtina lengvomis linijomis bei tampa išskirtiniu kiemo akcentu.

Vientisas vaizdas

Metalinės berėmės tvoros gali būti montuojamos dviem būdais – montuojamos ant pamato arba įbetonuojant į jį. Šis pasirinkimas priklauso nuo kliento norų. Esant tokiam tvoros montavimui nereikalingi tvoros stulpai, todėl aptvertas sklypas atrodo iki galo išbaigtas, vientisas,  o subtilus tvoros dizainas leidžia stilingai pabrėžti teritorijos ribas.

„Ryterna tvoros“ specialistai, atsižvelgdami į kliento pageidavimą, gali pasiūlyti abu tvoros montavimo būdus.

Saugumas

Šį tvoros modelį dažnas klientas renkasi ne tik dėl patrauklaus dizaino ir šiuolaikiškos išvaizdos, bet ir dėl kiemo apsaugos. Už šios tvoros bus saugios paliktos ne tik kepsninės, dviračiai, žoliapjovės, bet ir maži vaikai, kurie dažnai ieško būdų, kaip perlipti tvorą ir  vieni patyrinėti pasaulį už namų ribų. 

Dėl savo dizaino specifikos ši tvora puikiai atlieka apsauginę funkciją, nes vertikalius strypus perlipti yra itin sudėtinga, dažniausiai – neįmanoma, kadangi tvora neturi vertikalių atramų, ant kurių galima būtų padėti koją ir pasilypėti.

„Ryterna tvoros“ specialistaišukų tipo tvorą gamina iš 60 x 40 mm profilio metalinių strypų su nusmailintomis 45° viršūnėmis. Šios nusmailintos viršūnėlės – dar vienas ne tik estetinis, bet ir saugumo funkciją lemiantis elementas, kuris atbaido ilgapirščius. 

Privatumo ir erdvės pasirinkimo galimybė

Šis tvoros modelis tinkamas ir tiems, kurie ieško privatumo, ir kieme norintiems daugiau erdvės. Tvoros „šukų“ metalinius strypus pagal kliento pageidavimą galima montuoti ir su didesniais tarpais, ir su labai minimaliais. Maži tarpai, pavyzdžiui, iki 1 cm, sukuria tvoros aklinumo pojūtį, užtikrina privatumą, o didesni tarpai, pavyzdžiui, 10 cm, sukuria kieme erdvės ir šviesos pojūtį.

„Ryterna tvoros“ specialistai teigia, kad nebūtina rinktis vieno arba kito metalinių strypų išdėstymo. Juos, esant poreikiui, galima derinti: vietose, kuriose norima daugiau privatumo, galima montuoti tvorą su mažesniais tarpais tarp strypų, o tose zonose, kur norima permatomumo, daugiau erdvės, – palikti didesnius tarpus tarp strypų.

Tvoros modelis lengvai pritaikomas prie namų eksterjero

Šukinės tvoros modelis suteikia didelę laisvę kūrybai ir yra labai universalus, todėl yra lengvai pritaikomas prie bet kokio namo eksterjero. Užsakovas gali rinktis ne tik tarpų dydžius tarp strypų, bet ir tvoros spalvą bei kitas savybes (pavyzdžiui, montavimo būdą). Tokiu būdu galima sukurti harmoningai derančią namų valdą. 

„Ryterna tvoros“ yra itin lankstūs ir visuomet atsižvelgia į kliento pageidavimus bei norus. Nors įmonės specialistai dažniausiai tvoros strypus dažo standartinėmis pilka 7016 bei juoda 9005 RAL paletės spalvomis, tačiau kiekvienas klientas gali rinktis savo tvoros spalvą iš plačios RAL spalvų paletės. Lygiai taip pat yra ir su kitos tvoros charakteristikos gali būti pritaikomos pagal individualius kliento pageidavimus.

Lengva priežiūra

Dar vienas šukų tipo metalinės tvoros privalumas – lengva, didelio dėmesio nereikalaujanti priežiūra. Įsirengus šio modelio tvorą nereikės sukti galvos dėl jos atnaujinimo, dažymo, kaip įprastai būna su kitomis tvoromis. Vienintelis šios tvoros priežiūros būdas – retkarčiais nuvalyti, nuplauti dulkes.

Taip yra todėl, kad „Ryterna tvoros“ gaminami metalinės tvoros elementainudažomi milteliniu gamykliniu būdu ne mažiau kaip 120 mikronų dažų sluoksniu. Šis dažymo būdas apsaugo tvorą nuo korozijos, įbrėžimų, ultravioletinių saulės spindulių bei kitų aplinkos veiksnių, todėl tvoros dažai nenusilupa, o metalinės konstrukcijos elementai nerūdija.

„Ryterna tvoros“taip pat visoms savo tvoroms suteikia garantiją, o esant reikalui įmonės specialistai, atvykę pas klientą į namus, atlieka garantinį aptarnavimą. 

Lengvai pritaikomi vartai ir varteliai

Prie šukinės tvoros itin lengva pritaikyti panašaus ar kitokio norimo dizaino vartus bei vartelius, kurie tampa baigiamuoju tvoros projekto akcentu.

„Ryterna“, savo veiklą pradėjusi 1993 metais, šiandien yra gerai žinoma kaip garažo vartų, pramoninių vartų, lauko durų, tvorų gamybos lyderė ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, todėl savo klientams gali pasiūlyti aukščiausią gaminių kokybę bei ilgaamžius tvorų bei vartų sprendimus.

Patikėję metalinės tvoros „šukų“ gamybą ir įrengimą „Ryterna tvoros“ specialistams, galėsite būti ramūs, kad jūsų užsakyta tvora bus kokybiška, tarnaus ilgai ir džiugins akį savo estetiška išvaizda.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video