Mantviliškyje – spiningavimo nuo kranto varžybos

 Mantviliškyje – spiningavimo nuo kranto varžybos

Prizines vietas laimėjusius žvejus apdovanojo pats varžybų sumanytojas Andrius Kopa (centre)./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Į Kėdainių rajoną savaitgalį rinkosi žvejai iš visos Lietuvos – Mantviliškio tvenkinyje vyko spiningavimo nuo kranto varžybos. Jose bent vieną žuvį pagavo 16 žvejų, o pirmąją vietą pelnęs žvejas sugavo beveik 6 kilogramus svėrusią lydeką.

Kopos taurė

Spiningavimo varžybose Andriaus Kopos taurei laimėti dalyvavo 69 žvejai iš visos Lietuvos.

„Šis tvenkinys labai žuvingas, tačiau oras varžybų dieną buvo nekoks – pūtė stiprus vėjas, lijo. Nepaisant to, žvejų nuotaika buvo puiki. Net 16 žvejų pagavo žuvis.

Visos didžiausios žuvys buvo lydekos, kiek mažesni – starkiai ir ešeriai“, – kalbėjo vienas iš varžybų organizatorių A. Kopa.

Spiningavimo varžybose Andriaus Kopos taurei laimėti dalyvavo 69 žvejai iš visos Lietuvos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Visą pusdienį

Spiningavimo varžybos vyko visa pusdienį – nuo ankstyvo ryto iki 15 valandos.

Susumavus rezultatus pirmoji vieta atiteko 5,7 kg svėrusią lydeką pagavusiam Renatui Pikeriui, antroji vieta – Giedriui Jansevičiui, kuris sugavo 4,3 kg svėrusią lydeką, o trečioji – Sauliui Misevičiui, kuris „išlupo“ 3,6 kg svėrusią lydeką.

Kitiems žvejams pasisekė kiek mažiau – jie pagavo mažesnių lydekų, starkių, ešerių.

A. Kopa yra Lietuvoje žinomas laivybos asas, žvejys, kuris labai skatina ir palaiko žvejus ir žvejybos sportą. 

Aut. past.

Puikus laikas

Kėdainietis žvejys Marius Minkevičius džiaugėsi puikiai organizuotomis varžybomis ir geru laiku su meškerės broliais ir seserimis.

„Šiandien man nelabai sekėsi. Vieną lydį pagavau, bet ir tas neįskaitinis. Orelis nekoks papuolė, žuvies tai čia tikrai yra.

Labai buvo smagu susitikti su bičiuliais, smagu buvo puikiai praleisti laiką, pažvejoti, padiskutuoti apie žūklę, pasišnekučiuoti prie puodelio arbatos“, – šypsojosi M. Minkevičius.

Nori daugiau

Kraštiečiai žvejai viliasi, kad tai ne paskutinės Andriaus Kopos organizuojamos varžybos Kėdainių rajone.

A. Kopa yra Lietuvoje žinomas laivybos asas, žvejys, kuris labai skatina ir palaiko žvejus ir žvejybos sportą.

„Geras laikas, geri žmonės, gardus maistas, geras oras. Ko dar gali reikėti? Kėdainiuose viskas buvo puiku, šaunios varžybos“, – džiaugėsi A.  Kopa.

5 Komentarai

  • Gal jau laikas „žurnalistui“ skirti spiningą nuo meškerės.

    • Tai ir raso,kad spiningavimo varzybos, skaityt ismok urode jobanas.

  • „Kėdainietis žvejys džiaugėsi puikiai organizuotomis varžybomis ir geru laiku su meškerės broliais ir seserimis.“ Nuo kada meškerė tapo spiningu? Mindaugui – kada iš zonos paleido?

  • Nesipykit, du gaidžiai. Spininginės meškerės. Spiningai – žvejybos rūšis, kuriai priskiriami specialūs tam skirti meškerykočiai bei ritės. Ši žvejybos rūšis dažniausiai yra skirta plėšrioms žuvims gaudyti. Natūralu, jog visos žuvys, kurios yra bent kiek plėšrios, priešinasi ir bando nepasiduoti traukimui. Tai – apsunkina žvejo dalią ir tenka įdėti daug darbo, kol žuvis patenka į jūsų rankas. Atsižvelgiant į galimą pasipriešinimą spiningai ir jų valai yra itin stiprūs ir gali atlaikyti labai didelę apkrovą. Taigi, norint suvaldyti užkibusias plėšrūnes – rinkitės tik laiko patikrintus prekinius ženklus, inovatyvias spiningines meškeres.

    • ypatingai ešeriams reikia kuo stipresnio valo ir tvirtesnio koto

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video