Mados keičiasi – baikerių kolonas miestuose matysime vis rečiau

 Mados keičiasi – baikerių kolonas miestuose matysime vis rečiau

Kėdainių baikeriai atidarė motociklininkų sezoną, nors ir kiek kitaip, nei įprastai./„Born Again MCC“ nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių motociklininkai atidarė sezoną – tiesa, jis buvo ne toks, kaip įprasta. Pagrindinėmis miesto gatvėmis kolona nevažiavo, šį kartą apie 200 motociklininkų drebino užmiesčio gyventojų namų langus ir priminė apie tai, kad nuo šiol keliuose pamatysime vis daugiau dviračių transporto priemonių. Patys baikeriai sako, kad mada ilgiausia kolona važiuoti miesto gatvėmis jau yra nueinanti užmarštin.

Leidimo neprašė

Baikerių sezono pradžios renginį šiemet organizavo „Aquila MC“ Kėdainių padalinys. Baikeriai šiemet prašymo savivaldybei organizuoti renginį nepateikė.

Pernai sezono atidarymui leidimas buvo išduotas, sezono uždarymui – ne, mat nebuvo pateiktas renginio organizatorių ir policijos pareigūnų veiksmų suderinimo planas, būtinas tokio tipo renginiams.

„Pernai balandžio 19 dieną buvo gautas baikerių prašymas leisti organizuoti Baikerių sezono atidarymo renginį.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Nuolatinė renginių organizavimo Kėdainių rajono viešose vietose komisija leidimą balandžio 23 dieną išdavė.

„Born Again MCC“ nuotr.

Tų pačių metų rugpjūčio 30 dieną buvo gautas prašymas leisti organizuoti sezono uždarymo renginį. 

Tačiau tąkart leidimas nebuvo išduotas, nes rengiant renginius būtina suderinti su policija saugumo užtikrinimo planą, numatantį būdus ir priemones bei suderinti renginio organizatorių ir policijos veiksmus. Šio suderinimo dokumento organizatoriai nepateikė“, – sakė Kėdainių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Danutė Mykolaitienė.

Nyksta

Kėdainių baikerių klubas „Born Again MCC“ sezono atidarymų ir uždarymų nebeorganizuoja. Jie pasiliko vieną didelį renginį mieste – tai Kėdainių miesto šventę.

Tada jie gauna visus reikalingus leidimus ir motociklų kolona pasveikina miesto gyventojus bei svečius.

„Šiemet sezoną atidarėme, dalyvavome kaip svečiai. Susitikome prie „Vikondos“, pasišnekėjome, išvažiavome pro Josvainius į Krakes, Krakėse buvo laikomos šv. Mišios, tada pro Akademiją, Dotnuvą ir Šlapaberžę grįžome.

Jau ir Kaune sezono atidarymas yra kitoks, neorganizuojama baikerių kolona.

Tai jau užmarštin nueinantis dalykas, sezono atidarymai ir uždarymai keičiasi. Ypatingai dėl to, kad miesto gyventojai ima reikšti nepasitenkinimą, kad motociklų kolona trukdo eismui, kad negali įsiterpti, turi praleisti, palaukti. O dar tokiame mieste, kaip Kaunas, tai patys galite įsivaizduoti.

Tad tam, kad bereikalingai neerzintume gyventojų, palaipsniui atsisakome tradicijos važiuoti visa kolona per miestą“, – sakė „Born Again MCC“ prezidentas.

9 Komentarai

 • straipsnio autorei Eglei Kuktienei:
  ar jūs suprantate ką rašote?
  ”Pernai sezono atidarymui leidimas buvo išduotas, sezono atidarymui – ne”.
  O dėl to, kad renginiai nebevyksta mieste kalta yra Mikolaitienė, kuri dirba senoviniais ”mento” metodais- viską drausti. Dėl tokių užsispyrusių bobų, kurios turėtų sėdėti ant pensijos ir žiūrėti pro langą, mūsų mieste matysime mažiau renginių, atrakcijų ir veiksmo. paplojam Danutei!
  kitą kart siūlau baikeriams rinktis kur nors netoli jos

  • Visos šiuolaikinės transporto priemonės juda link triukšmingumo mažinimo, tačiau ‘baikerių’ parpalietai konstruojami taip, kad būtų kuo labiau triukšmingesni. Tokiems iš vis ne vieta nei miestuose nei užmiestyje. Vienas toks nesubrendęs individas, savo kompleksus slepiantis po odine striukę, su savo plerpiančia dvirate transporto priemone sukelia triukšmą kaip kolona sunkvežimių. Net dabartiniai traktoriai tylesni. Kaip šitie peraugę mažvaikiai su savo transporto priemonėm praeina tech. apžiūrą ir kodėl policija toleruoja tokius triuksmadarius.

 • Važiuoti su choperiu reikia vienam, tai gyvenimo stilius, o jei išsitrauki motociklą tik šventėms tai toks ir tu baikeris…

 • Pasak tavęs tie klubai išvis nieko verti? Susibūrimas, bendraminčių ir draugų pasivažinėjimas negalimas? turi vienas lėkt? gal tu su žvejyba maišai? kalbi kaip mokolaitiene

 • Mažiau begalviu ant kelio bus

  • Ir tai vakarais žinių normaliai negalim pažiūrėt lekia kaip išprotėję. Tos ramybės ir taip reikia kėdainiečiams.

 • Muge rase, kad saivivaldybe nesuteike leidimo, tai uz ju tokias pezeliones neatitinkancias tikroves, reiktu kad paneigtu savo pezalus

  • Mugė teisybę parašė, o čia – pezalai kažkurio nusenusio mitociklininko

 • Baikeriai nedraugauja su policija, arba policija su jais. Policija leidimo nedavė, savivaldybė negalėjo duoti dėl to, bet ne, reikia kaltinti skyriaus vedėją. O ar kreipėsi baikeriai į policiją, ar bandė praslysti, irgi klausimas. Mažiau kaltinkit kitus…. gaila kad kolonos nebuvo. Kaune gal ir nereikia, bet pas mus galėtų važiuoti dar, toks ir eismas čia, ne bėda palaukti tris minutes kol rokeriai pralėks keliu

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video