„Lifosa“ gamybą atnaujinti planuoja gruodžio viduryje

 „Lifosa“ gamybą atnaujinti planuoja gruodžio viduryje

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt, BNS inf.

Rugsėjį veiklą sustabdžiusi laikinojo administratoriaus prižiūrima Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ gamybą atnaujinti planuoja gruodžio 10–15 dienomis, teigia įmonės atstovė.

„Tikslesnė su bendrovės veiklos atnaujinimu susijusi informacija dar tikslinama, bet šiuo metu planuojama, kad produkcijos gamybą bus galima pradėti gruodžio 10-15 dienomis“, – BNS sakė įmonės atstovė spaudai Indrė Mažeikienė.

Pasak jos, šiuo metu tikslinami žaliavų tiekimo grafikai, vyksta parengiamieji darbai. 

Lapkričio 9-ąją „Lifosos“ valdytoja „EuroChem Group“ pranešė, kad bendradarbiaujant su įmonės laikinuoju administratoriumi buvo panaikinti kai kurie tiekimo apribojimai, o veiklą įmonė planuoja atnaujinti gruodžio pradžioje. 

Rugsėjo 14-ąją „Lifosa“ gamybą laikinai sustabdė dėl vienos pagrindinių žaliavų – amoniako – trūkumo bei smarkiai išaugusios gamtinių dujų kainos.

3 Komentarai

  • Jei Lifosa atnaujins gamyba. Taciau, Lifosai reikalingi apatitai ir sieros rugstis, o amoniakas ir gamtines dujos, tai reikalingos “ Achenai“ – ne Lifosai.

  • Iš kur bus vežamas amoniakas, apatitai ir siera? Kokiam laikui ir su kuo sudarytos sutartys?

  • Koks tavo reikalas is kur vezamas! Paklausk lansbergio, anas viska zino

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video