Lietuvos ralio padangėje gausėja ralistų iš Kėdainių: rezultatai – stebinantys net ir žinovus

 Lietuvos ralio padangėje gausėja ralistų iš Kėdainių: rezultatai – stebinantys net ir žinovus

Kėdainiuose automobilių sportas darosi vis populiaresnis – vis daugiau žmonių domisi, vyksta žiūrėti Lietuvoje vykstančių varžybų. Beje, reiktų pasidžiaugti, kad po Kėdainių ralio Lietuvos ralio padangėje pagausėjo ralistų iš mūsų krašto. Štai antrame Lietuvos Mini Ralio čempionato etape Zarasuose dalyvavo trys ekipažai. O ir kėdainiečių pasirodymas stebino net šio sporto veteranus.

Įspūdingas rezultatas

Į Zarasuose vykusias varžybas kėdainiečiai planavo vykti keturiais ekipažais, tačiau Paulius Petraitis nespėjo paruošti automobilio, tad Kėdainių kraštui atstovavo trys komandos.

„Kėdainiečiai ralyje pasirodė puikiai. Manau, kad ateityje jų laukia tikrai labai daug gerų pasirodymų.

Žinoma, ralyje daug ką lemia ir sėkmės faktorius.

Šiame etape iš 90 ekipažų finišavo tik 65. Ralis buvo labai sunkus ir techniškas, bet kokia klaidelė galėjo kainuoti automobilį“, – „Rinkos aikštei“ sakė Lukas Lazauskas, kėdainietis, automobilių sporto aistruolius vienijančios VšĮ „Krekaz motorsport“ vadovas, vienas iš Kėdainių ralio organizatorių. 

Po Kėdainių ralio pagausėjo ralistų iš mūsų krašto. Štai savaitgalį vykusio antrojo Lietuvos Mini Ralio čempionato etape Zarasuose dalyvavo trys ekipažai. O ir kėdainiečių pasirodymas stebino net šio sporto veteranus.

Aut. past.

Favoritai vertėsi

Greičiausias Kėdainių ekipažas – Rimvydas Pagirskas ir Eividas Sitavičius – pirmoje pusėje ralio rodė įspūdingus laikus ir kovojo dėl pirmos–antros vietos savo klasėje, tačiau po pertraukos nuslydo į pelkę bei vertėsi.

„Visi sveiki, gyvi, įskaitant ir automobilį, tačiau finišuoti jau nepavyko. O rezultatas buvo labai labai geras, ši komanda važiavo labai greitai“, – dėstė L. Lazauskas.

Zarasuose debiutavo brolių ekipažas – Žygimantas ir Mindaugas Gyliai. Pirmoji ralio pusė broliams buvo su nuotykiais – automobilis gedo.

Gedimai, sunkūs greičio ruožai ir patirties stoka jiems nesutrukdė užlipti ant podiumo ir iškovoti garbingą trečiąją vietą savo klasėje.

Luko Lazausko ir Tomo Valevičiaus ekipažas startavęs iš 65 vietos trasą baigė per vidurį.

„Per didelis atsipalaidavimas lėmė minutės baudą. Ši klaidelė mums kainavo apie 15 pozicijų bendroje įskaitoje, bet klaidos gerai, iš jų mes mokomės“, – šypsojosi L. Lazauskas.

Kitas etapas – „Rally Ukmergė“. Jame jau turėtų pasirodyti visi keturi kėdainiečių ekipažai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video