„Lidl“ ilgina darbo laiką, pirmą Kalėdų ir Naujųjų dieną nedirbs

 „Lidl“ ilgina darbo laiką, pirmą Kalėdų ir Naujųjų dieną nedirbs

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Artėjant šventiniam laikotarpiui, nuo gruodžio 6 d. visos „Lidl“ parduotuvės ilgina darbo laiką ir dirbs nuo 7 iki 23 val. Taip pat skelbiama, kad per didžiąsias metų šventes – pirmąją šv. Kalėdų dieną – gruodžio 25-ąją, ir Naujųjų metų dieną – sausio 1-ąją, parduotuvė nedirbs. Kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis „Lidl“ parduotuvių darbo valandos trumpės. 

„Didėjant pirkėjų srautams prieš didžiąsias metų šventes, priėmėme sprendimą pailginti visų parduotuvių darbo laiką – nuo gruodžio 6 d. pirkėjų lauksime nuo 7 iki 23 val. Tai padės geriau subalansuoti pirkėjų srautus ir užtikrinti dar saugesnį apsipirkimą. Pailginus parduotuvių darbo laiką, pirkėjai dar lengviau galės planuoti pirkinius ir rasti jiems tinkamiausią laiką apsipirkti. Tikimės, kad šis sprendimas leis mūsų pirkėjams saugiai ir be įtampos susiplanuoti savo šventinius pirkinius“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta. 

Prekybos tinklas taip pat primena, kad jau penktus metus iš eilės nedirbs per didžiąsias metų šventes – pirmąją šv. Kalėdų dieną – gruodžio 25-ąją ir Naujųjų metų dieną – sausio 1-ąją. Šis sprendimas visiems „Lidl“ darbuotojams suteiks galimybę šventes sutikti su šeimos nariais ir artimaisiais. Kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis „Lidl“ parduotuvių darbo valandos trumpės. 

Beje, kai kuriose „Lidl“ parduotuvėse įvedamas pirkėjų srauto reguliavimas, užtikrinant 30 kvadratinių metrų prekybos plotą vienam pirkėjui. Tačiau pastarasis pokytis Kėdainiuose esančios „Lidl“ parduotuvės nepalies – norint patekti į vidų čia vis dar reikės galimybių paso.

1 Komentaras

  • Labai gerai, kad ilgina. Tik kodėl LIDL nieko nedaro, kad valdytų pirkėjų srautus? Jokių galimybių pasų tikrinimo neliko, parduotuvė pilna pirkėjų, kurie vos prasilenkti gali. Argi tai nėra nustatytų normų pažeidimas? Ar kas kada patikrina, kaip parduotuvės laikosi nurodymų?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video