„Lidl“ dažnai vartojamų produktų krepšelis – pigiausias iš didžiųjų šalies prekybos tinklų

 „Lidl“ dažnai vartojamų produktų krepšelis – pigiausias iš didžiųjų šalies prekybos tinklų

Pigiausią dažnai vartojamų prekių krepšelį galima įsigyti žemų kainų prekybos tinkle „Lidl“, rodo naujausias rinkos tyrimų įmonės „SeeNext“ slapto pirkėjo tyrimas, vykdytas didžiausiuose šalies prekybos tinkluose. Kovo 19 d. atliktos analizės metu paaiškėjo, kad „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelio kaina siekė 35,69 eurus ir buvo daugiau nei 5 eurais mažesnė už brangiausią prekių krepšelį siūlančio prekybos tinklo.

Kaip skelbia „SeeNext“, slapti pirkėjai apsilankė penkių didžiausių šalies prekybos tinklų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Apsipirkimui buvo pasirinktas 26 pigiausių dažno vartojimo prekių krepšelis. Jį sudarė iš skirtingų maisto kategorijų atrinktos prekės: pieno, mėsos, grūdinės kilmės, bakalėjos produktai, vaisiai ir daržovės bei gėrimai.

„Atliktas „SeeNext“ slapto pirkėjo tyrimas parodė, kad pigiausią dažnai vartojamų prekių krepšelį galima įsigyti „Lidl“.  „Lidl“ parduotuvėse visoje Lietuvoje užtikrina žemas prekių kainas ir aukštą kokybę, tad kviečiame kėdainiečius apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse už geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje“, – sako Antanas Bubnelis, „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas.

Apsipirkimui buvo pasirinktas 26 pigiausių dažno vartojimo prekių krepšelis. Jį sudarė iš skirtingų maisto kategorijų atrinktos prekės: pieno, mėsos, grūdinės kilmės, bakalėjos produktai, vaisiai ir daržovės bei gėrimai.

Kovo 19 d. atliktos analizės metu paaiškėjo, kad „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelio kaina siekė 35,69 eurus ir buvo daugiau nei 5 eurais mažesnė už brangiausią prekių krepšelį siūlančio prekybos tinklo.

Remiantis „SeeNext“ atlikto tyrimo rezultatais, „Lidl“ už mažiausią kainą galima įsigyti pieno, grūdinės kilmės, vaisių bei daržovių ir gėrimų šių produktų kategorijose. Pavyzdžiui, pieno produktai, apsiperkant „Lidl“ parduotuvėje, kainavo 7,26 euro ir buvo 1,38 euro pigesni nei brangiausiai pieno produktus siūlančio šioje kategorijoje prekybos tinklo.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad vaisiai ir daržovės „Lidl“ kainavo 2,29 euro – ši suma taip pat buvo mažiausia, lyginant su kitais keturiais prekybos tinklais.

Grūdinės kilmės bei mėsos produktų kategorijoje tarp pigiausių kainų taip pat buvo prekybos tinklo „Lidl“ asortimentas – už grūdinės kilmės produktus „Lidl“ parduotuvėje buvo sumokėta 3,18 euro, o mėsos – 10,02 euro.

 „SeeNext“ atliekamame tyrime „Lidl“ lyderiauja jau penktą mėnesį iš eilės. Kaip rodo slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų įmonės „SeeNext“ duomenys, dažno vartojimo prekių krepšelis „Lidl“ buvo pigiausias 2023 m. lapkričio, gruodžio, 2024 m. sausio, vasario ir kovo mėnesiais.

Savo privačių prekės ženklų kokybę „Lidl“ garantuoja taikydama gamintojams ir tiekėjams – tiek esantiems Lietuvoje, tiek užsienyje – itin griežtus reikalavimus, dažnai – griežtesnius nei numato teisės aktai.

Užtikrinti žemą kainą padeda privatūs prekės ženklai

„Lidl“ prekybos tinklui užtikrinti žemas kainas ir jas išlaikyti padeda privačių prekės ženklų produktai – jie sudaro net 90 proc. „Lidl“ asortimento Lietuvoje.

Privačių prekės ženklų produktai gaminami tai pačiai įmonių grupei priklausančiose gamyklose arba užsakomi specialiai „Lidl“ parduotuvėms visoje Europoje, todėl užsakymų kiekiai yra itin dideli. Toks užsakymų mastas sumažina vieno produkto savikainą, todėl „Lidl“ pirkėjams gali  pasiūlyti itin patrauklias kainas, išlaikant aukštą kokybę.

Savo privačių prekės ženklų kokybę „Lidl“ garantuoja taikydama gamintojams ir tiekėjams – tiek esantiems Lietuvoje, tiek užsienyje – itin griežtus reikalavimus, dažnai – griežtesnius nei numato teisės aktai. Be to, neretai privatūs prekės ženklai yra gaminami tose pačiose gamyklose, kaip ir žinomų tarptautinių prekės ženklų, bei pasižymi identiška ar net geresne sudėtimi.

Šiuo metu Kėdainiuose veikia viena „Lidl“ parduotuvė, ją galima rasti adresu J. Basanavičiaus g. 87B.

Užs. Nr. 46

1 Komentaras

  • del pigumo galima gincytis jei ju kainos nuo maksimos skyriasi 20 cnt tai cia pigiau?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video