Laikas išsirinkti: balsuokite už labiausiai patikusias gyventojų idėjas!

 Laikas išsirinkti: balsuokite už labiausiai patikusias gyventojų idėjas!

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Iki lapkričio 5 dienos vyksta balsavimas, kurio metu Jūs galite nuspręsti, kokias gyventojų idėjas verta įgyvendinti. 12 projektinių idėjų ir beveik mėnuo laiko apsispręsti, kam Jūs atiduosite savo balsą.

Tad jei Jums jau 16 metų, esate Kėdainių rajono gyventojas, galite balsuoti net už tris projektus, kurie, Jūsų manymu, yra originaliausi, įdomiausi ir labiausiai reikalingi mūsų rajono bendruomenei. Savo balsą galite atiduoti už vieną projektą, įgyvendinamą Kėdainių miesto seniūnijos teritorijoje, vieną balsą – už kaimiškojoje seniūnijoje įgyvendinamą projektą, ir vieną balsą – už didelės apimties projektą (iki 100 tūkst. Eur) visoje Kėdainių rajono savivaldybėje.

Balsavimas vykdomas dviem būdais – elektroniniu ir popieriniu.
Balsavimas internetu, patvirtinus savo tapatybę elektroniniuose valdžios vartuose, vyksta savivaldybės interneto puslapyje https://www.kedainiai.lt/balsavimas-idejos/1709.

Gyventojai, neturintys galimybės balsuoti naudojantis elektroninėmis ryšio priemonėmis, kviečiami atvykti į vietos seniūniją, kur seniūnijos darbuotojos atspausdins balsavimo biuletenį ir išreikšite savo nuomonę arba atsispausdinę balsavimo biuletenį, jį užpildę ir įdėję į voką pristatykite į vietos seniūniją.

Balsavimo biuletenį galite atsisiųsti, ieškokite savivaldybės svetainėje. Skyrelyje „Gyventojų idėjos“ arba „Naujienose“.

Ką reikia prisiminti balsuojant? Yra kelios taisyklės, kurių kviečiame laikytis:

– už projektų idėjas balsuoti gali gyvenamąją vietą Kėdainių rajono savivaldybėje deklaravę ar įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą Kėdainių rajono savivaldybėje ne jaunesni nei 16 metų gyventojai;

– vienas gyventojas gali balsuoti tik už tris projektus ir tik vieną kartą;
– elektroniniu būdu balsavus kelis kartus, galioja paskutinis balsavimas;
– tam pačiam gyventojui balsavus elektroniniu būdu ir užpildžius popierinį balsavimo biuletenį, galioja elektroniniu būdu gautas balsas;
– tam pačiam gyventojui užpildžius kelis popierinius balsavimo biuletenius, nė vienas balsas neįskaitomas.

Balsavimas baigiasi lapkričio 5-ąją.

Jūsų vertinimui pateikiamas 1 mažos apimties projektas, kurį numatyta įgyvendinti Kėdainių miesto seniūnijos teritorijoje, 4 mažos apimties projektai, kuriuos siūloma įgyvendinti Kėdainių rajono seniūnijose (išskyrus Kėdainių miesto seniūniją), ir 7 didelės apimties projektai, kuriuos siūloma įgyvendinti Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje.

Kiekvienoje projektų kategorijoje laimi vienas, daugiausiai gyventojų balsų surinkęs projektas, bet ne mažiau kaip: Kėdainių miesto seniūnijoje įgyvendinamas mažos apimties projektas, surinkęs 300 (tris šimtus) gyventojų balsų, Kėdainių rajono seniūnijoje (išskyrus Kėdainių miesto seniūniją) įgyvendinamas mažos apimties projektas, surinkęs 200 (du šimtus) gyventojų balsų, Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje įgyvendinamas didelės apimties projektas, surinkęs 2 000 (du tūkstančius) gyventojų balsų.

Visus projektus, jų aprašymus ir vizualizacijas rasite čia: https://kedainiai.lt/gyventoju-idejos/2022-m.-pateiktos-gyventoju-idejos/1712.

Daugiausia gyventojų palaikymo sulaukusius projektus Kėdainių rajono savivaldybė planuoja įgyvendinti per 2023–2024 metus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video