Labūnaviškiai nusprendė pašmaikštauti: sumeistravo trikojį

 Labūnaviškiai nusprendė pašmaikštauti: sumeistravo trikojį

Nors iš toli iš tiesų gali atrodyti, kad pažeidėjus fiksuoja tikras trikojis, vis dėlto vietos gyventojai netruko pastebėti, kad tai tėra muliažas.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų Kėdainių rajone, rajoninio kelio Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai ruože, Labūnavos gyvenvietėje vairuotojai galėjo išvysti daiktą, panašų į policijos naudojamą greičio matavimo prietaisą „trikojį“. Tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai tėra tik vietos gyventojų pokštas.

Pasklido nuotrauka

Prieš keletą dienų vienoje socialinio tinklo grupėje pradėjo sklisti nuotraukos, kuriose užfiksuotas Labūnavoje, šalia pagrindinio kelio pastatytas „trikojis“. 

Nors iš toli iš tiesų gali atrodyti, kad pažeidėjus fiksuoja tikras trikojis, vis dėlto vietos gyventojai netruko pastebėti, kad tai tėra muliažas.  

Kaip galima matyti iš nuotraukos, ant medinių pagalių pastatyta paprasta išpiešta dėžė, kuri sukuria iliuziją, kad radaras yra tikras. 

Sukluso ne vienas

Tiesa,  ne vienas vietos gyventojas pripažino, kad pravažiuodami pro „trikojį“ iš tiesų suglumo, ir pamanė, kad pažeidimus fiksuoja policijos aparatūra. 

Policijos pareigūnai patikino, kad tai tikrai nėra policijos darbas, o veikiausiai tik gyventojų išmonė. Taip galimai vietos gyventojai nusprendė pašmaikštauti arba sudrausminti tokiu būdu greitį viršijančius vairuotojus. 

Vykdo drausminimą

Juokai juokais, tačiau šiomis dienomis Kėdainių rajone iš tiesų vykdoma sustiprinta greičio kontrolė. Kone kasdien policijos pareigūnai stato trikojus tai vienoje, tai kitoje miesto ar rajono vietoje.

Gyventojai dalijasi nuotraukomis, kuriose trikojai užfiksuoti Kėdainių mieste Babėnuose, netoli Nociūnų kaimo, netoli Aristavos kaimo, Dotnuvoje prie bažnyčios, kelyje Jonava – Kėdainiai – Šeduva važiuojant per Kėdainių ir Jonavos rajonų ribą, ties Saviečių kaimu, Dotnuvoje ties posūkiu į Gėlainių kaimą, Paobelyje, Josvainiuose.  

5 Komentarai

  • Šaunuoliai! 👏 Galėtų ir dažniau pastovėt. Nes visi taip lekia per gyvenvietę, kad nieko nemato, nei vaikų nei gyvūnų!!!

  • Kai rajono valdzia nekreipia demesio ,tai nors patys gyventojai tuo pasirupina.Per visa Labunavos gyvenvietes pagringine gatve nera nei vienos pesciuju perejos .Nei ivaziuojant nuo Kauno puses nei nuo Kedainiu nera irengtu kalniuku.

  • Vaidatas>>> ka cia kliedi? Nera kalniuko? Prsivalyk akis ir pervaziuok per Labunava dar kart

    • Akis prasivalyti gal tau reiketu.As kalbu apie pradzia ir pabaiga gyvenvietes.

      • o as zinok apie kosmoso kalniukus kalbu. Destyk mintis aiskiai, o ne padrikai ir visi supras.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video