Labiausiai visuomenė pasitiki ugniagesiais, mažiausiai – partijomis

 Labiausiai visuomenė pasitiki ugniagesiais, mažiausiai – partijomis

Ugniagesiais pasitiki itin didelis skaičius gyventojų – 90,2 proc./ BNS Luko Balandžio nuotr.

„Rinkos aikštės“ ir BNS inf.

Lietuvos gyventojai ir toliau labiausiai pasitiki ugniagesiais gelbėtojais, o mažiausiai – politinėmis partijomis, rodo penktadienį paskelbta „Vilmorus“ apklausa.

Jos duomenimis, ugniagesiais pasitiki 90,2 proc. apklaustųjų, o nepasitiki – 1,6 procento. Vasarį šie skaičiai siekė 90,1 proc. ir 0,5 procento.

Ūgtelėjo pasitikėjimas policija

Anot apklausos, policija pasitiki 66,2 proc. respondentų, o nepasitiki 8,1 proc. apklaustųjų (atitinkamai 64,8 ir 8,9 procento vasarį), Lietuvos kariuomene pasitiki 59 proc. lietuvių, o nepasitiki – 13,4 proc. apklaustųjų (atitinkamai 61 ir 12,2 procento vasarį).

Pasak apklausos, „Sodra“ pasitiki 55,7 proc. šalies gyventojų, o nepasitiki 12 proc. apklaustųjų (58,2 ir 9,4 procento vasarį).

Tuo metu pasieniečiais pasitiki 46,7 proc. Lietuvos gyventojų, o nepasitiki 9,4 proc. respondentų (atitinkamai 47,1 ir 11,3 procento vasarį), švietimu pasitiki 46,9 proc., o nepasitiki 9,7 proc., kai vasarį – 47 ir 11 procentų.

Atsigręžiame į religiją

Apklausa parodė kiek išaugusį pasitikėjimą bažnyčia: ja pasitiki 44,6 proc. apklaustųjų, o nepasitiki 17,3 proc. šalies gyventojų (atitinkamai 39,8 ir 22,3 procento vasarį).

Sveikatos apsauga pasitikintys nurodė 46,6 proc. lietuvių, nepasitikintys – 21,7 procento (46,9 ir 18,2 procento vasarį).

Prezidentūra pasitiki 40,1 šalies gyventojų, o nepasitiki 19,3 apklaustųjų (atitinkamai 40,6 ir 17,4 procento vasarį), Lietuvos muitine pasitiki 32,5 proc. respondentų, o nepasitiki – 18,2 procento (26,9 ir 22,9 procento vasarį).

Politikais nepasitiki daugiau nei pusė

Tradiciškai mažiausiai gyventojai pasitiki partijomis – 7 proc. (nepasitiki – 56,8 proc.), Seimu pasitiki 10,9 proc. apklaustųjų, o nepasitiki – 54,1 proc. šalies gyventojų. Vyriausybe pasitiki 17,1 proc. respondentų, nepasitiki 46,5 proc. lietuvių.

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“ reprezentatyvią visuomenės apklausą „Lietuvos ryto“ užsakymu atliko kovo 15–23 dienomis. Apklaustas 1001 šalies gyventojas, maksimali apklausos paklaida siekia 3,1 proc. punkto.

17 Komentarai

  • As labiausiai pasitikiu profesorium ir jo komanda, kad islaptino kgbistus, taip pridengdami kas laize kacapams rudaja.

    • Kam
      Galiu
      Pakeisti
      Salnikus
      Dabar
      Vytautui
      Remontuoju

  • Labai nepasitikejau farais,ypač po to,kaip nušovė moteriške.Dabar,kaip nušovė viena iš ju(Šalčininkuose)1:1-pasitikėjimas(reitingas)pakilo.

  • Jei profesorius neatlaikys eilinių profilaktinių tyrimų Santariškės,kuo beliks pasitikėti?

    • pasitikėk ir toliau Viktoro stebūklingu mineraliniu vandeniu geltonos spalvos iš mažo kranelio

  • Kaip pasitikėk jei Nijolė viena diena uz Vėgelę komentuoja, gula kryžium, o kitą dieną jau už Tutkų? 🙂 nuomonės kasdien keičiasi, ar tiesiog desperacija prie konors prisišlieti, kai esi n

  • Kai esi niekam nebeįdomi ir nebereikalinga….

  • Geriusiai pasitiketi rudaja ir kgbistais!

  • Tiek prisidirbo, kad net tevonijoje, Kėdainiuose nebepasitiki liaudis , net proletariatas nebebalsuoja už fedios šaika

  • Žmonės nijolę nuleido į pagį dugną. Žiauru babulkai

  • Ką dažniausiai užtinkame socialiniuose tinkkuose?

    Manau, kad dominuoja kūno kultas, maisto ir sveikatos temos, politikų „reklaminė“ veikla siekiant paveikti mūsų mąstymą jiems palankia kryptimi, karo gąsdinimo tema ir gamtos foto.
    Tuo tarpu kūryba, menas patiria iššūkius.

    Šiandien DI gali sukurti daug ką greičiau ir naujoviškiau.
    Mes visi kažkiek bijom robotų,nes jie gali mus “ išstumti“ iš įvairių sričių. Gali, bet didžiausia baimė turėtų būti tame, kad dėl savo tingumo, dėl patogumų siekimo mes patys gan greitai galime tapti robotais, kurie nemąstydami kartos jiems diegiamą programą iš išorės: valdžios, kolegų, momentinės kultūros, nes pirminių šaltinių neieškome…
    Įdomumo dėlei uždaviau sau klausimą ir atsakiau. Tą patį klausimą pateikiau DI ir gavau atsakymą.
    Palyginkite ir atskirkite, kuris atsakymas mano, o kuris DI.
    Klausimas:
    Kiek laiko per dieną suaugęs žmogus gali praleisti socialiniuose tinkluose?
    Atsakymai:
    1. Rekomenduojamą ne daugiau kaip 1-2 valandas per dieną, siekiant išlaikyti sveiką balansą tarp interneto naudojimo ir kitų gyvenimo sričių. Tačiau optimalus laiko kiekis gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių ir aplinkybių. Svarbu žinoti ribas ir vengti pernelyg didelio interneto naudojimo, kas gali turėti neigiamų pasekmių sveikatai ir gerovei.

    2. Kiekvienam poreikis būti socialiniuose tinkluose yra skirtingas. Kai kam tai yra darbas. Tada tas laiko tarpas bus ilgesnis. Kai žmogus neturi įdomaus asmeninio gyvenimo, svarbių veiklų, tada jis praleis socialiniuose tinkluose daugiau laiko. Kad nepakenktų savo sveikatai žmogus gali praleisti socialiniuose tinkluose iki 1 – 2 val. laiko per dieną..

    Labai įdomu, kodėl pasirinkote vieną ar kitą atsakymą?
    Gražaus savaitgalio !

  • tapinais ohmanais, surajevais ir visais kitais LT isigimeliais labiau pasitikekit ir nepamirskit 5 dozes petys uz laisve

    • Kuo daugiau vatnykai nepatenkinti, tuo daugiau aiškiau, kad Lietuvoje visi reikalai eina teisinga linkme

      • reikalai eina link to kad greit ne i norges statybas leksi o pas haholus unitazu plauti

      • Tu ziurek su savo konservais eik toliau slepti lietuvisku kacapu islaptine kgbistus, kaip kacapai uzeis vel skuras isversit ir pulsit subines laizyti bepoliovos!

        • Tu visą gyvenimą tą ir darei. Prasidėjus karui, žiūrėk, kad saviškiai tave pirmą nepriplotų su atsitiktine bomba.

  • Parsiduosi pirmas kgbiste, nesivartyk is gaidzio jau

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video