Kviečia į renginį Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti

 Kviečia į renginį Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti

rinkosaikste.lt

Gegužės 6 d. 15 val. Mikalojaus Daukšos bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a. 4) vyks renginys, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

Gražiausių įmonių lietuviškų pavadinimų konkurso nugalėtojų apdovanojimas. Apie respublikinio konkurso rengimo istoriją ir reikšmę pasakos Valstybinės kalbos inspekcijos viršininko pavaduotojas Donatas Smalinskas.

Geriausių renginių, suorganizuotų Lietuvių kalbos dienoms, rengėjų apdovanojimas. Apie šalies Lietuvių kalbos dienoms skirtus renginius ir jų reikšmę kalbės Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkas Audrys Antanaitis.

Susitikimas su Vilniaus universiteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto mokslo darbuotojais Gediminu Navicku ir Linu Aidoku. Temos: „Lietuvių kalba ir kalbos technologijos“ ir „Robotai humanoidai ir dirbtinio intelekto problemos robotikoje“ (apie lietuviškai kalbantį robotą „Ąžuolą“).

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video