Kruvinas rytas Beinaičiuose: šeimininkė prie namų rado sudraskytą savo šunelį

 Kruvinas rytas Beinaičiuose: šeimininkė prie namų rado sudraskytą savo šunelį

Beinaičių kaime gyvenančiai šeimai ši savaitė įsimins dar labai ilgai. Ankstų rytą sodybos šeimininkė savo kieme rado sudraskytą valdas sergėjusį šunelį./A. Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Vienai Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Beinaičių kaime gyvenančiai šeimai ši savaitė įsimins dar labai ilgai. Ankstų rytą sodybos šeimininkė savo kieme rado sudraskytą valdas sergėjusį šunelį. Kaimo žmonės ėmė svarstyti: didelio šuns ar vilko tai darbas? Apie įvykį informacija pasiekė ir policijos pareigūnus.

Informavo policiją

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie individualaus gyvenamojo namo kieme rastą sudraskytą šunį sulaukė ankstų rytą. Beinaičiuose gyvenanti moteris informavo, kad apie 7 valandą išėjusi į kiemą aptiko negyvą šunį – augintinis buvo kruvinas, sudraskytas. Moteris ėmė svarstyti, ar tai didelio šuns darbas, o gal į kaimą atklydo vilkas?

Netrukus apie mįslingą įvykį informacija pasiekė ir kitus kaimo gyventojus.

Į įvykio vietą gavę pranešimą atvyko policijos pareigūnai.

Apie 7 valandą ryto išėjusi į kiemą moteris aptiko negyvą šunį – augintinis buvo kruvinas, sudraskytas./Vietos gyventojų nuotr.

Ieškojo kito šuns

„Rinkos aikštei“ pavyko pakalbinti pagalbą iškvietusią moterį. Ši papasakojo daugiau įvykio aplinkybių.

„Atvyko pareigūnai ir nuėjo prie šunelio. Jie jį pavartė. Matėsi, kad ir gerklė perkąsta, ir nugara. Visas kruvinas mano šuniukas gulėjo kieme. Aš dar paklausiau, ar galima šunį laidoti. Pareigūnai leido. Jie apklausė mane, o po to dar ilgai važinėjo po kaimą, aiškinosi viską. Matyt, kad kito šuns ieškojo, kuris mano šunelį sudraskė“,  – dėstė Beinaičių gyventoja.

Gyventojai spėlioja: šuo ar vilkas?

Visgi kaimo gyventojai, panašu, nesutaria, kas galėjo sudraskyti moters šunį.

Sodybos teritorija neaptverta, tad čia galėjo atbėgti ir šuo, ir laukinis gyvūnas. Juolab kad prieš keletą metų čia buvo sumedžiotas vienišas vilkas, kuris klaidžiodavo netoli kaimo. Be to, ir dabar kaimo gyventojai teigė matę vilką kaime.

„Sunku dabar pasakyti, kas sudraskė šunelį – ar kitas šuo, ar vilkas. Aš nežinau. Labai gaila šunelio, labai sargus buvo. Ketverių metų amžiaus. Mes labai pripratę buvome prie jo, prisirišę, mūsų šeimos narys jis buvo“, – atsiduso augintinio netekusi moteris.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi, kas galėjo nutikti moters augintiniui. Panašu, kad tiriama versija, jog jį kieme galėjo sudraskyti atlydęs kitas šuo.

Aut. past.

Įvykis tiriamas

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi, kas galėjo nutikti moters augintiniui. Panašu, kad tiriama versija, jog jį kieme galėjo sudraskyti atlydęs kitas šuo.

„Aš papasakojau pareigūnams, kad vidurnaktį visame kaime labai lojo šunys. Lojo ir manasis. Po vidurnakčio lojimas liovėsi. Aš užmigau. O ryte prabudusi ir išėjusi į kiemą pamačiau kraupų vaizdą. Tikrai labai baisu, ir baisu ne tik dėl mano šunelio, bet juk kaime turime daug mažų vaikų, o jei užpuls juos?“  – dėstė šunelio gedinti šeimininkė.

Sukrėtė bendruomenę

Šis įvykis išties sukrėtė vietos bendruomenę. Beinaičių kaimas yra atokus, nedidelis, čia visi vieni kitus pažįsta ir panašių nutikimų anksčiau tiesiog niekada nebūta.  

„Tiesiog yra baugu. Neaišku, kas sudraskė šunelį. Svetimas šuo ar vilkas? Faktas, kad sudraskytas šunelis mus sukrėtė.

Šeimininkai pranešė tam tikroms institucijoms. Ne dėl reklamos, o dėl saugumo. Juk tiek vaikučių kaime, o palaidi šunys dažnai kaime laksto ir gąsdina ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Be to, sklandė ir gandai, kad kaime žmonės matė vilką“, – apibendrino buvusi ilgametė Beinaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Rita Lankelienė.

12 Komentarai

 • Kur bus pašarvotas amžinatilsis,kurios bažnyčios varpai skambės jam?

  • Tokriausiai cia tas pats suo kuris ledus laize 🙁

  • Aš viską sutvarkysiu, pasitykėkit manim kaimiečiai, tik eurų sumeskit man

  • Komentarai iš kai kurių .silpnaprotyste sergančių.mentaliteto dugnas

   • Dydžiausi silpnapročiai, tai tokie kaip tu!

    • Rusu agento darbas

 • Gal kas galite ta vilka i gretima kaima atsiusti.ten tie palaidu sunu laksto,ir vilkas butu sotus ir zmones sveiki.

 • Nereikia šaipytis iš bažnyčių varpų ir ,,amžinatilsis“, gali būti, kai pakratysi kanopas užkas mėšlo krūvoje net šunelis bėgdamas pro šalį nepakels koją. O šunelis bus palaidotas su pagarba. Jis gynė savo namus.

 • kažin ar laike šunį šeimos nariu kaip teigia moteris jie ji laike laukia o ne viduje

  „Sunku dabar pasakyti, kas sudraskė šunelį – ar kitas šuo, ar vilkas. Aš nežinau. Labai gaila šunelio, labai sargus buvo. Ketverių metų amžiaus. Mes labai pripratę buvome prie jo, prisirišę, mūsų šeimos narys jis buvo“, – atsiduso augintinio netekusi moteris.

 • Stumdo žiurnalystai

 • O žvėris miške policija apklausė?

 • Tai,taip ir bus!!!!Kodėl ne voljere laikomas šuo buvo?!Palieka nakciai sunis vienus,po to stebisi.Tikiuosi nebuvo priristas prie Kasbūdos.Siaubas kažkoks.Aplamai nakciai i nama sunis reikia ileisti miegoti,o ne palikinėt vienus grumtis su vilkais ar nenormaliais šunimis!!!!!!!Kas per durni įprociai.Nama is vidaus juk apsaugos.Kam jums reikia,kad lauke būtų!!!!!Kas vogt eis,jam nepamaisys suo.O vilkai pavaikscios ir iseis.Kameras statykit,o ne vargsus šunelius kankinkit.Gyvenat praeitu šimtmeciu

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video