Krašto verslininkus kviečia dalyvauti konkurse

 Krašto verslininkus kviečia dalyvauti konkurse

A. Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR), siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą Kėdainių rajone, kiekvienais metais rengia konkursą „Sukurta Kėdainių rajone“. KPPAR Kėdainių filialas šįmet jau septintąjį kartą kviečia Kėdainių krašto prekių, paslaugų kūrėjus ar teikėjus, dalyvauti šiame konkurse.

Krašto verslininkai, norintys dalyvauti konkurse, kviečiami iki spalio 23 d. 17.00 val. pateikti paraiškas-anketas ir gaminio/paslaugos pavyzdį ar nuotrauką bei laisvos formos aprašymą Kėdainių filialui (adresu Didžioji g. 8, Kėdainiai) arba atsiųsti elektroniniu paštu ramune.gustiene@chamber.lt.

Pasibaigus konkursui gaminiai, įmonei pageidaujant, grąžinami.

Konkurso vertinimo kriterijai: gaminio (paslaugos) išskirtinumas, unikalumas; gaminio (paslaugos) kokybė; gaminio (paslaugos) gauti apdovanojimai nacionalinėse ir tarptautinėse parodose, mugėse ir kitur; vartotojų pasitenkinimas gaminiu (paslauga); inovacijų panaudojimas kuriant, gaminant gaminį ar teikiant paslaugą; gamybos, gaminio (paslaugos) ekologiškumas, „draugiškumas“ aplinkai ir gamtai; gaminio (paslaugos) konkurenciniai pranašumai šalies ir užsienio rinkose.

Vertinimo komisija, išanalizavusi konkurso dalyvio pateiktą informaciją apie gaminį (paslaugą), pagal kiekvieną kriterijų skiria nuo 0 iki 3 balų. Susumavus balus nustatomas konkurso laimėtojas. Vienas dalyvis gali dalyvauti konkurse su keliais gaminiais, pateikdamas atskiras konkurso anketas.

Nugalėtojui bus įteiktas prizas „Sukurta Kėdainių rajone“ ir diplomas. Prizą steigia ir finansuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Dėl oficialaus šio konkurso nugalėtojo apdovanojimo vietos ir laiko informacija bus patikslinta.

Konkurso nuostatus ir paraiškas-anketas galite rasti KPPAR interneto svetainėje bei Kėdainių rajono savivaldybės interneto svetainėse: www.kedainiai.lt ir www.kedainiutvic.lt.

Konkurso partnerė – Kėdainių rajono savivaldybė.

Detalesnė informacija teikiama telefonu 8 673 20 205.

Reguliuojamo aukščio stalas

1 Komentaras

  • kaip ir kasmet muset vel laimes gurke su naujo skonio uztepele. turbut vel del to, kad ton merguzele dalyvauja spieciaus ir bni susitikimuos, katru vadovai yr komisijos nariai. sarmata konkurso organizatoriams

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video