Kraštietė – Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionė

 Kraštietė – Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionė

Organizatorių nuotr.

LLAF, Sportas.lt inf.

Šeštadienį Druskininkuose 31 kartą vykusiose tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose, o kartu ir Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionate tarp moterų greičiausia buvo mūsų kraštietė Austėja Kavaliauskaitė (47 min. 2 sek.).

Vyrų grupėje šalies čempionu tapo vos dviem sekundėmis antrą vietą aplenkęs Tadas Šuškevičius (41 min. 27 sek.).

Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempione pirmą kartą tapusi A. Kavaliauskaitė aplenkė antroje vietoje likusią Moniką Vaiciukevičiūtę (47 min. 56 min.) ir trečią vietą užėmusią Miglę Damynaitę (57 min. 19 sek.).

„Šiandien varžybose savijauta buvo gera, treniruotėse prieš varžybas taip pat jaučiausi gana neblogai. Pasiekiau sezono tikslą, pagerinau asmeninį rekordą ir iškovojau čempionės titulą. Nuotaikos geros“, – po varžybų kalbėjo Austėja, kuri asmeninį rekordą pagerino daugiau nei dviem minutėmis.

Tai buvo jau devintas lengvaatletės startas šiemet, o prieš daugiau nei tris savaites Austėja debiutavo pasaulio čempionate Budapešte, kur 35 km distancijoje užėmė 33 vietą (3 val. 8 min. 11 sek.).

„Po pasaulio čempionato turėjau kelias savaites atsigauti, pavyko šiek tiek pailsėti. Šiandien Druskininkuose buvo paskutinės sezono varžybos, todėl dabar turėsiu laiko poilsiui“, – sakė Austėja.

23-ejų metų sportininkė kitąmet sieks prasibrauti į savo pirmas olimpines žaidynes. 20 km distancijos moterų normatyvas – 1 val. 29 min. 20 sek.

„Pailsėjusi susidėliosiu mintis ir tikslus kitiems metams bei palaipsniui pradėsiu ruoštis dar sunkesniam sezonui“, – sakė A. Kavaliauskaitė.

5 Komentarai

  • Tik aplink Druskininkų ežerelį išeina kažka laimėti, tik rimtesnes varžybos buvo Bukarešte ir gavosi skystas į kelnes 🙁

    • o šūdo gabalas taip atsiliepdamas kolegės atžvilgiu.

  • Čia mūsų mergaitė,Austėja Kavaliauskaitė,iš Krakių?

    • Gal, vis tik, kas nors ją treniravo, ar čia tik puikūs genai padėjo…?

  • Šaunuolė

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video