Kokį penalą pasirinkti, kad jis būtų patogus?

 Kokį penalą pasirinkti, kad jis būtų patogus?

Neapsigausite pasakę, jog pieštukų dėžutė, penalas yra vieni iš svarbiausių mokyklinių prekių, kad vaikai galėtų patogiai ir tvarkingai laikyti visus pagrindinius reikmenis. Pieštukų dėžutės ir penalai beveik visada dedami ant studentų ir mokinių stalų, todėl galite būti tikri, kad ieškodami šio produkto turite būti labai atsargūs, nes turite atitikti moksleivio norus.  Geros naujienos yra tos kad šie produktai turi labai platų pasirinkimą – įvertinę kelis pagrindinius aspektus, galite lengvai nuspręsti, kuris penalas yra geriausias jūsų atžalai.

Penalus galima suskirstyti į tipus: penalai-pieštukinės ir atverčiami penalai. Pagal turinį skiriame tuščius penalus ir penalus su priedais. Pirmokui reikia pirkti atveriamą penalą ir geriausią iš dviejų dalių, kadangi jame turi tilpti ne tik smulkūs kanceliariniai daiktai, bet ir spalvoti pieštukai bei flomasteriai.

Jei ieškote naujos penalinės užsukite čia https://kanceliarinesprekes.lt/362-penalai. Turime ne tik penalų, bet ir daugybę kitų kanceliarinių prekių, kurių prireiks mokykloje ir universitete. Galite rasti viską nuo kuprinės iki pieštuko.

Kaip išsirinkti tinkamą penalą?

– Bene svarbiausias dalykas yra pieštuko dėklo ar penalo dizainas, kuris priklausys nuo to, kas taps gaminio savininku. Pirmosios  klasės mokinių ar kitų mažų vaikų penalai turėtų būti ryškūs, spalvingi ir linksmi, o gal net geriau papuošti mėgstamų filmų personažais. Tada naudinga atsižvelgti į vaiko lytį: mergaičių pieštukų dėžutės ir penalinės dažniausiai puošiamos mielais gyvūnais, gėlėmis ar princesėmis, berniukų pieštukų dėžutės – sportu, transporto priemonėmis ar didvyriais, turinčiais ypatingų sugebėjimų. Paauglių penalinė gali būti daug paprastesnė ir mažiau akivaizdi  ar net vienspalvė.

– Kai reikia naujo penalo, kaina taip pat yra svarbus pasirinkimo kriterijus. Tačiau prieš įvertindami šių produktų vertę, atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikų penalai parduodami su priedais.

– Įsitikinkite, kad naujas penalas tinka visiems jūsų vaiko aksesuarams, nes šios kartos vaikai  nori viską laikyti vienoje vietoje, dėl to galite pasirinkti dviejų ar net trijų dalių penalo  modelį.  O jei norėsite įsitikinti, kurie penalai mokyklai bus tvirčiausi ir patikimiausi, susipažinkite su prekių aprašymais, apžvalgomis ir atsiliepimais – kitų tėvų patirtys neleis Jums suklysti.

Kiekvienas turime savo norų, dėl to ir penalų pasirinkimas toks didelis. Tikrai kiekvienas ras sau tinkamą penalą, su kuriuo smagiai praleis visus mokslo metus. Svarbu, jog penalas patogiai užsidarytų ir saugotų nuo spalvotų pieštukų ir flomasterių išsiliejimo ant knygų. Taip pat tėveliai neretai sprendžia dilemą: pirkti tuščią penalą ar jau su priemonėmis?

Visgi geriau rinktis tuščią, nes ne visi penale esantys priedai atitinka tuos, kurie reikalingu pirmokui. Toks penalas kainuos apie 7 eurus. Jei norėsite penalo su vaikams žinomais herojais, tuomet kaina gali gerokai viršyti 10 eurų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video