Kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva susidūrė du automobiliai: nukentėjo dvi merginos (VIDEO)

Penktadienio vakarą Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu nukentėjo dvi merginos. Nors į ligoninę buvo pristatyti trys asmenys, tačiau vieno automobilio vairuotojas persigalvojo ir nusprendė, kad jaučiasi gerai. Tuo metu dailiosios lyties atstovės patyrė nemenką išgąstį.

Pranešė policija

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad gegužės 5 dieną,  apie 17 val. 05 min., Kėdainių rajone, Ruminių kaimo ribose, kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, susidūrė du automobiliai, vienas iš jų nuvažiavo nuo kelio.

Pranešta, kad eismo įvykio metu prispaustų žmonių nėra, tačiau gali būti ne vienas nukentėjęs asmuo.

Pareigūnai nustatė, kad pirminiais duomenimis, BMW, vairuojamas  2001 metais gimusios moters, kliudė „Mercedes-Benz“, vairuojamą  1991 metais gimusio vyro./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į įvykio vietą  pasiųsti policijos pareigūnai ir keli greitosios medicinos pagalbos medikų automobiliai.

Įvykis tiriamas

Atvykę pareigūnai nustatė, kad, pirminiais duomenimis, automobilis BMW, vairuojamas  2001 metais gimusios moters, kliudė „Mercedes-Benz“, vairuojamą 1991 metais gimusio vyro.

Beje, gydymo rimtesnės pagalbos prireikė tik merginoms, joms buvo atlikti nuodugnūs tyrimai, suteikta pagalba ir po to jos išleistos gydytis į namus.

Aut. past.

Eismo įvykio metu nukentėjo „Mercedes-Benz“ vairuotojas ir BMW vairuotoja bei 2004 metais gimusi keleivė.

Visi trys eismo įvykio dalyviai skubiai išgabenti į gydymo įstaigą.

Visi blaivūs

Tikslias eismo įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai, atliekamas tyrimas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Tikslias eismo įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai, atliekamas tyrimas.

Tačiau jau dabar aišku, kad visi eismo įvykio dalyviai buvo blaivūs. Kitos aplinkybės paaiškės atlikus tyrimą.

Beje, gydymo rimtesnės pagalbos prireikė tik merginoms, joms buvo atlikti nuodugnūs tyrimai, suteikta pagalba ir po to jos išleistos gydytis į namus.

Tuo metu kito automobilio vairuotojas ligoninėje paaiškino, kad jau jaučiasi gerai. Apžiūrėję medikai sužeidimų nenustatė ir vyrą išleido.

2 Komentarai

  • Šiuo keliu važiuoju kiekvieną dieną. Beprotiškas greitis, ženklų nepaisymas. Ar taip visuose keliuose ar tik šitam? Važiuoja taip kaip nori, o ne kaip taisyklės liepia. Tai nieko nuostabaus, kad ivyksta avarijos.

  • Viskas per tuos ukrainiecius. Kausai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video