Kėdainiuose šventiškai duris atvėrė nauja „Mini Market“ parduotuvė

 Kėdainiuose šventiškai duris atvėrė nauja „Mini Market“ parduotuvė

Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

Pirkėjams – atidarymo vaišės ir dovanos, kavos mėgėjams – staigmena

Mažmeninės prekybos parduotuvių „Mini Market“ tinklą valdanti „Vikonda grupės“ įmonė UAB „Sibena“ naujus veiklos metus pradėjo tvirtu plėtros žingsniu – antradienį Kėdainiuose, Juodkiškio g. 2A, duris atvėrė jau 23-ia „Mini Market“ parduotuvė. Šventinę atidarymo dieną pirkėjai sutikti su vaišėmis ir dovanomis. Pirmuosius klientus pasveikinusi UAB „Sibena“ direktorė Gintarė Alčiauskienė pabrėžė, jog parduotuvės „Mini Market“ visada stengiasi būti arčiau savo pirkėjų ir užtikrinti ne tik klientų poreikius atitinkantį asortimentą, kokybišką aptarnavimą, bet ir malonią apsipirkimo patirtį. „O šiuolaikiška išore akį traukianti naujoji „Mini Market“ parduotuvė savo pirkėjams siūlo dar ir šį tą, ko iki šiol nėra nė vienoje kitoje mūsų tinklo parduotuvėje“, – apsilankyti ir viską pamatyti patiems kraštiečius šypsodamasi kviečia G. Alčiauskienė.

Modernus statinys

Tankiai apgyvendintame individualių namų kvartale, vienos iš pagrindinių Kėdainių miesto eismo arterijų – Šėtos gatvės – pašonėje įsikūrusios naujosios „Mini Market“ parduotuvės prekybos plotas užima 110 kvadratinių metrų. Į parduotuvės įrengimą investuota apie 150 tūkst. eurų. UAB „Sibena“ pasirinko modernų ir tvarų statybų sprendimą, todėl parduotuvė buvo pastatyta itin greitai.

„Statybos užtruko vos kelias savaites, – sako UAB „Sibena“ direktorė G. Alčiauskienė. – Pasirinkome pažangų statybų sprendimą – parduotuvė sumontuota iš modulinių konstrukcijų. Ši technologija gerokai sutrumpina statybos darbų trukmę, o žvelgiant globaliau – dar ir apsaugo nuo per didelio statybinių medžiagų eikvojimo.“

Patogu kiekvienam

„Asortimentą formuojame pagal tai, ką mūsų pirkėjas labiausiai mėgsta ir ką dažniausiai renkasi. Taigi didžiąją dalį „Mini Market“ parduotuvių lentynose esančių prekių sudaro lietuviška produkcija, – sako UAB „Sibena“ direktorė Gintarė Alčiauskienė.

Patekti į naująją „Mini Market“ parduotuvę patogu kiekvienam. Čia įrengtos automobilių stovėjimo vietos, pandusas užvažiuoti neįgaliesiems ar klientams su mažyliais vežimėliuose, taip pat specialūs stovai statyti dviračiams bei keturkojams augintiniams pririšti. Tiesa, kaip apsirūpinti augintiniais, kol jų šeimininkai apsiperka,  „Mini market“ turi ir kitų idėjų.

„Nemažai investavome tvarkydami parduotuvės aikštelę, kurią dengė senas, aptrupėjęs ir eksploatacijai jau ne itin tinkamas asfaltas. Nusprendėme aikštelę atnaujinti iš pagrindų – sudėjome trinkeles. Rekonstruodami miestui priklausančią aikštelę, investavome 49 tūkst. eurų.

Atlikdami šiuos darbus prioritetą teikėme kokybei ir nuosavų namų kiemams būdingam jaukumui. Gaila, kad miesto planuose šioje vietoje nenumatyta zona augalams. Su mielu noru ne tik į tai investuotume, bet ir pasirūpintume augalų priežiūra, – sako G. Alčiauskienė. – Statinio išorei parinkome lietuvišką dizainą – didžioji parduotuvės dalis apkalta natūralia mediena – maumedžiu. Norėjome, kad pastatas atrodytų ne tik moderniai, bet ir kurtų jaukumo įspūdį.“

„Mini Market“ parduotuvėse, atsižvelgiant į kliento poreikius, nuolat atnaujinamas asortimentas. Čia pirkėjai randa kasdienės paklausos maisto ir buities prekes.

Aut. past.

Asortimente dėmesys vietinei produkcijai

„Mini Market“ parduotuvėse, atsižvelgiant į kliento poreikius, nuolat atnaujinamas asortimentas. Čia pirkėjai randa kasdienės paklausos maisto ir buities prekes.

„Asortimentą formuojame pagal tai, ką mūsų pirkėjas labiausiai mėgsta ir ką dažniausiai renkasi. Taigi didžiąją dalį „Mini Market“ parduotuvių lentynose esančių prekių sudaro lietuviška produkcija, – sako G. Alčiauskienė. – Žinoma, siūlome vietos gyventojų itin mėgstamų Kėdainių krašto gamintojų produkcijos: Kėdainių konservų fabriko, „Dadu“ ledų, „Krekenavos mėsos“, „Šlapaberžės konditerijos“ bei kitų.“

Gera žinia kavos mėgėjams

Į naują „Mini Market“ parduotuvę apsipirkti užėjusių klientų laukia šiais laikais itin paklausi paslauga – jauki kavos stotelė. Kavos kainos čia tokios, kad kuo daugiau Kėdainių miesto gyventojų ir svečių galėtų pasimėgauti kokybiška itališka kava pernelyg nesukdami galvos dėl tokių malonių išlaidų.

„Čia pirkėjai gali patys pasigaminti kavos išsinešti pagal savo skonį: pasirinkti ne tik gėrimo rūšį, bet ir pagardinti įvairiais priedais, – naujove, kokios šiuo metu nėra nė vienoje kitoje „Mini Market“ parduotuvėje, pradžiugina UAB „Sibena“ direktorė. – Taip pat klientams siūlome ir karštų bandelių.

Labai tikimės, kad pirkėjai bus drąsūs ir išreikš savo lūkesčius. Taip galėsime modifikuoti parduotuvę pagal tai, ko klientui reikia, nes tik kaip galima tobulėti ir būti bendruomenės dalimi.“

Naujoji „Mini Market“ parduotuvė – kaip ir kitos šio tinklo parduotuvės – dirba visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 20 valandos.

Aut. past.

Taupo svarbiausią – laiką

G. Alčiauskienė pasidalina pati jau kelerius metus apsiperkanti tik mažose parduotuvėse ir išskiria svarbiausią tokių prekybos vietų privalumą.

„Pirkinių krepšelio dydis mažose parduotuvėse labai panašus į didžiųjų prekybos centrų, tačiau apsipirkdamas nedidelėse parduotuvėse žmogus sutaupo laiko. Tai pagrindinis privalumas. Mažoje parduotuvėje apsiperki greitai, nešvaistydamas laiko eilėse ar eidamas atstumus nuo prekės prie prekės, – atsižvelgdama ir į savo asmeninę patirtį akcentuoja pašnekovė. – Aš nesu tas žmogus, kuris jaučia malonumą ilgai vaikščiodamas didelėse parduotuvėse. Žinau, kas man patinka ir ko noriu, todėl kasdieniam apsipirkimui renkuosi tik mažas prekybos vietas. Čia greitai randu, ko man reikia, ir padėkojusi pardavėjui, keliauju namo.“

„Mini Market“ parduotuvėse pirkėjus aptarnauja ne kompiuteris, o su šypsena sutinka ir kurdamas gerą emociją savo dėmesį maloniai skiria pardavėjas.

Nori bendrauti su pardavėju, o ne ekranu

Pastaraisiais metais prekybos centrai daug investavo į savitarnos kasas, tačiau, regis, moderniųjų technologijų kiekviename kasdienybės žingsnyje apsuptas žmogus ėmė nostalgiškai ilgėtis ankstesnių laikų. Viešojoje erdvėje vis sušmėžuoja pranešimai, kuriuose klientai pageidauja parduotuvėje būti aptarnauti ne kompiuterio, o kasininko. „Mini Market“ parduotuvėse kiekvieną pirkėją sutiks ir išlydės pardavėjas.

„Mes tokią kryptį renkamės sąmoningai, nes suprantame, kad greitu tempu gyvenantis šiuolaikinis žmogus itin daug laiko praleidžia virtualioje erdvėje bei žvelgdamas į įvairiausius ekranus. Taigi mes siūlome gyvą bendravimą ir savo parduotuvėse renkamės investuoti ne į savitarnos technologijas, bet į darbuotojų mokymus ir jų komunikacijos su klientu įgūdžių tobulinimą. „Mini Market“ parduotuvėse pirkėjus aptarnauja ne kompiuteris, o su šypsena sutinka ir kurdamas gerą emociją savo dėmesį maloniai skiria pardavėjas.

Tam, kad pažintume savo pirkėjus, būtume arčiau jų, reikia parduotuvėje dirbančio darbuotojo nuoširdžių pastangų. Neabejoju, kad jas pastebės mūsų pirkėjai, nes siekiame, kad jiems lankytis mūsų parduotuvėse būtų jauku. Tada norėsis čia sugrįžti“, – įsitikinusi G. Alčiauskienė.

Naujoji „Mini Market“ parduotuvė – kaip ir kitos šio tinklo parduotuvės – dirba visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 20 valandos.

6 Komentarai

  • Rytoj pat ainu pažindintis su dar šiltais neekraniniais modeliais.

  • Marmuru išklojo, šaligatvio bortai turbūt sidabriniai….? . Ar šiaip parašė skaičių, kuris šovė į galvą, kad kokius 5 m. nuomos mokesčio miesto biudžetui nemokėti už sklypa ?

  • Eik geriau kur tavo snukis priimtinas i ta bara setos gatvei syknagalvi

  • Buvau šiandien, labai malonios pardavėjos tikiuos nepasikeis

  • Ta tavo vikanda seniai atgyvenus varyk atgal i ruskyna dratagalvi dar pas logopedus užsuk

  • o patys kokie?Dar nebuvę,dar nematę to Mini,bet varom visomis savo kanalizacijos kiaurymėmis.Jums rodo širdį,o jūs sakot burokas.Jus gentvilinis greit iš mašinų išsodins,bet jūs tylėsit,nes ten vadžios pusgalvis ir jo jau reikia bijoti…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video