Kėdainiuose sukčiai apsimetė kurčiaisiais, naudojo ir Ukrainos vėliavą

 Kėdainiuose sukčiai apsimetė kurčiaisiais, naudojo ir Ukrainos vėliavą

Kėdainiečiai paramą renkančius sukčius užfiksavo šeštadienį prie Kėdainių mieste, J. Basanavičiaus g. 93, esančio prekybos centro „Maxima“. Žmonės pasakojo, kad jaunos merginos, laikydamos rankose popieriaus lapą, ant kurio užrašyta „Regioninė kurčiųjų ir neįgaliųjų vaikų asociacija Europoje. Norime sukurti nacionalinį pagalbos centrą. Ačiū“, prašė paaukoti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste prie didžiųjų prekybos centrų savaitgalį šmirinėjo sukčiai, kurie apsimetė esą piniginę paramą kurčiųjų organizacijai renkantys asmenys. Negana to, jie naudojo ir Ukrainos vėliavą. Kurčiųjų organizacijos įspėja ir prašo, kad kurčiaisiais apsimetančius asmenis pamatę turėtumėte pranešti policijos pareigūnams telefonu 112.

Prie didžiosios „Maximos“

Kėdainiečiai paramą renkančius sukčius užfiksavo šeštadienį prie Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje 93 esančio prekybos centro „Maxima“.

Žmonės pasakojo, kad jaunos merginos, laikydamos rankose popieriaus lapą, ant kurio užrašyta „Regioninė kurčiųjų ir neįgaliųjų vaikų asociacija Europoje. Norime sukurti nacionalinį pagalbos centrą. Ačiū“, prašė paaukoti.

Ar jiems kas paaukojo – nematė. Merginos sukiojosi automobilių stovėjimo aikštelėje, į prekybos centrą nėjo.

Net nesusiję

Lietuvos kurčiųjų draugija informavo, kad su šiais asmenimis kurčiųjų organizacijos nėra niekaip susiję, tai yra paprasčiausi sukčiai, kurie siaučia visoje Lietuvoje.

„Lietuvoje vėl pastebėti kurčiaisiais apsimetantys sukčiai, prašantys paaukoti pinigų išgalvotoms organizacijoms.

Jei sutinkate „paramos“ prašančius „kurčiuosius“, neduokite jiems pinigų, priešingai – nufotografuokite ar nufilmuokite ir pasidalinkite informacija  su policijos pareigūnai ar kurčiųjų organizacijomis.

Aut. past.

Sukčiai jau pastebėti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, dabar ir Kėdainiuose, dažnai – gausiai lankomuose prekybos centruose.

Jie žmonėms pateikia registracijos formą, kurioje nurodyta ne tik išgalvota informacija, bet ir naudojama Ukrainos vėliava.

Visa tai – apgaulė!

Kurčiųjų organizacijų atstovai neprašo pinigų gatvėse, prekybos centruose ar kitose viešose vietose.

Legaliai veikiančios kurčiųjų organizacijos paramą renka tik pavedimu į tam skirtas banko sąskaitas“, – informuoja  Lietuvos kurčiųjų draugija.

Net nevietiniai

Policijos pareigūnų duomenimis, dažnai kurčiaisiais apsimeta iš trečiųjų šalių atvykę girdintieji. 

Jei sutinkate „paramos“ prašančius „kurčiuosius“, neduokite jiems pinigų, priešingai – nufotografuokite ar nufilmuokite ir pasidalinkite informacija su policijos pareigūnai ar kurčiųjų organizacijomis.

Be to, apie kurčiaisiais apsimetančius asmenis praneškite ir policijos pareigūnams telefonu 112.

7 Komentarai

 • Ir čia padeda ukrų vėliava!
  Su tą vėliava taip patogu visokio plauko chacholams sugraudinti ir pasipelnyti iš mūsų lengvatikių.
  Stebėjau juos ir Kaune Megoje apsiviniojusius ukrų vėliava.

  Jau net vaikams kyla klausimas, ar Lietuva kartais ne ukrų kolonija, nes visur pilna jų vėliavų!

  • Tu debilas ar putleristas?

 • Pralaimėdama kare, byrant fronto linijai, Rusija tęsia suplanuotą Ukrainos terorizavimą, naikinant kritinę infrastruktūrą. Valstybinės energetikos bendrovės „Ukrenergo“ nurodymu, dėl masinės raketų atakos energetikai beveik visoje Ukrainoje nutrauktas elektros energijos tiekimas. Visi puikiai įsivaizduojame, ką reiškia žiemą likti be elektros, vandens ir šilumos.
  Maskvos siaurapročiai tikisi, kad tamsa milijoniniuose miestuose privers gyventojus arba emigruoti, arba sukilti prieš valdžią, kelti chaosą ir plėšimų bangas.
  Driskiai nesuvokia, kad didžioji dauguma ukrainiečių šiandien trokšta tik vieno – pribaigti Putiną ir jo ordas bet kokia kaina.

  • Rašydamas tokią ilgą peticiją pamiršai, kad taip gyveno Donbasas visus tuos 8 metus!
   Tik jiems buvo dar baisiau, nes buvo bombarduojami jų namai, mokyklos, ligoninės, vaikų darželiai.
   Ir jie gyveno rūsiuose su mažais vaikai, ligotais seneliais, be vaistų, be vandens, lauke virė sau valgį, kurio taip pat trūko.
   Žmonės buvo kankinami, žudomi.
   Daugiau kaip 100 vaikų žuvo nuo ukronacių bombardavimų Nato ir piderastų vakariečių privežtų ginklų.
   Ir dar dabar Donecko apylinkėse apšaudomi gyvenamieji namai, viešbučiai, parduotuvės, mokyklos …
   O dauguma normalių žmonių trokšta sunaikinti ukronacistinę fašistinę banderinę hidrą, kad jos daugiau neliktų žemėje.

   • Debiloidas…..

 • Kedainiuose prie „IKI“ parduotuvės Tilto g. manęs prašė prieš savaitę. Daviau du eurus šoko į mašiną visa apdaužyta su Lenkiškais numeriais ir net ratai prasisuko kai išlėkė iš aikštelės.

 • kur sevcenkos, blohcinai, broliai Klicko ir kiti, lai aukoja savo asmeninius pinigus o ne prasineja is kitu

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video