Kėdainiuose plauna atliekų konteinerius

 Kėdainiuose plauna atliekų konteinerius

Šiukšlių konteineriams plauti skirtas specialus autobusėlis, vadinamas mobiliąja plovykla. Jis ir atvyko į Kėdainius iš Kauno./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste plaunami ir dezinfekuojami komunalinių, popieriaus, plastiko ir stiklo atliekų konteineriai. Dezinfekuojami visi tiek mieste, tiek rajone esantys šiukšlių konteineriai. Po kiek laiko jie bus vėl dezinfekuojami iš naujo.

Dezinfekuoja specialistai

Už atliekų išvežimą mūsų rajone atsakinga UAB „Ekonovus“ vasarą pasitiko nusiteikusi švarinti miestą ir rajoną.

Įmonės prižiūrimiems šiukšlių konteineriams plauti skirtas specialus autobusėlis, vadinamas mobiliąja plovykla. Jis priklauso šios bendrovės antrinei įmonei UAB „Tvarkuva“.

Mobilioji plovykla su vienu darbuotoju į Kėdainius atvyko iš Kauno.

Konteineriai švarinami vandeniu, sumaišytu su plovikliu, skirtu stipriai užterštiems paviršiams plauti, bei kitomis medžiagomis. Konteineriai kartu ir dezinfekuojami.

Aut. past.

Aplinkai nepavojinga

Valant konteinerius „Ekonovus“ atliekų mašina pirmiausia juos ištuština, tuomet konteineriai plaunami naudojant autobusiuke sumontuotą įrangą. Jie švarinami vandeniu, sumaišytu su plovikliu, skirtu stipriai užterštiems paviršiams plauti bei kitomis medžiagomis. Konteineriai kartu ir dezinfekuojami.

Šį darbą atliekantis specialistas pasakojo, kad naudojamos aplinkai ir gamtai nepavojingas cheminės medžiagos.

Daugiau tvarkos

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius pastebėjo, kad prie konteinerių dabar daugiau tvarkos, mat tiek savivaldybė, tiek seniūnija, tiek pati įmonė imasi visų įmanomų priemonių.

„Konteinerius dabar stebi vaizdo stebėjimo kameros, jos drausmina nedrausmingus žmones. „Ekonovus“ bendrovė išveža ne tik šiukšles iš konteinerių, bet ir sutvarko viską aplink.

Žinoma, tikrai nėra smagu, kai žmonės šalia konteinerių pamatę šiukšlyną ne mums skambina ir praneša, o tuojau puola fotografuoti ir nuotraukas kelia į internetą.

Tereikia mums pranešti ir viskas bus sutvarkyta. Patys juk ne visada ir ne visur suspėjame apžiūrėti. Neseniai prie konteinerių atsirado ir informaciniai ženklai. Reikia tik žmonių geranoriškumo ir supratimo“, – konstatavo A. Krivičius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video