Kėdainiuose pavogtas valties variklis ir žvejybos įranga (VIDEO)

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo įtartiną asmenį

Keletą pastarųjų naktų vagys siautėjo Kėdainių miesto Skongalio gatvėje. Iš vieno namo kiemo buvo pavogtas valties variklis ir meškerės. Kitą naktį kito namo kieme vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo į privačią valdą įsibrovusį ir šmirinėjantį asmenį. Dar kitą naktį vagį atbaidė įsijungusi signalizacija. Dėl įvykio tyrimą pradėjo policijos pareigūnai, o nukentėjusieji prašo ir visuomenės pagalbos.

Pranešė į policijai

Birželio 22 d. apie 17 val. į Kėdainių rajono policijos komisariatą kreipėsi kėdainietis, kuris pranešė, kad naktį, tarp 2 ir 4 valandos, Kėdainiuose, Skongalio gatvėje iš namo kieme esančio sandėliuko pavogtos meškerės ir valties variklis. Padaryta turtinė žala siekia apie 250 eurų. Tiesa, ši suma dar didės, mat vien tiek yra vertos meškerės, o variklio kaina dar tikslinama.

„Vagystę pastebėjome ryte, o naktį buvo girdėti keisti garsai. Lyg automobilis išvažiavo iš prie Nevėžio esančios stovėjimo aikštelės. Gal ten jį užfiksavo miesto stebėjimo kameros. Vagis turėjo būti ne vienas, variklis sunkus, šiaip nenuneši jo, reikėjo automobilio“, – pasakojo nukentėjusysis D. P.

Kreipėsi pagalbos

Beje, „Rinkos aikštė“ sulaukė ir dar vieno Skongalio gatvės gyventojo pranešimo. D. P kaimynas T. D. pranešė, kad vagis lankėsi ir jo kieme. Įsibrovęs į kiemą dairėsi ką pavogti.

,,Birželio 21-osios naktį, 3 val., Skongalio g. 27 mūsų kameros užfiksavo vagį. Jis buvo užsidengęs veidą, užsidėjęs pirštines ir kuprinę. Na, kaip sakoma, pasiruošęs vyrukas.

Jis slampinėjo po privatų kiemą, dairėsi, bandė pakliūti į namą, tačiau jam nepavyko. Tada bandė eiti per namo rūsį, bet suveikė signalizacija ir jis pabėgo. 

Aš noriu, kad jūs pasidalintumėte mano pranešimu, ir norėčiau labai padėkoti NPA apsaugai, kurie atvyko laiku, bet nepavyko šito maratonininko pagauti“, – dėstė T. D. 

Ir dar kartą

Beje, ruošiant informaciją viešinimui, penktadienio popietę redakciją ir vėl pasiekė pranešimas, kad ir šiąnakt Skongalio gatvėje lankėsi vagys.

,,Po praeitos vagystės įsirengiau judesio detektorių, signalizaciją. Ir vėl jis buvo kieme, suveikė detektoriai. Išsigando. Ir vėl automobilis išvažiavo iš vadinamosios Skongalio aikštelės. Vagis nesnaudžia, jis dirba kasnakt, tad būkime budrūs“, – dėstė Skongalio gatvės gyventojas D. P. 

Asmenys, atpažinę vaizdo įraše užfiksuotą asmenį, ar turintys reikšmingos informacijos turėtų kreiptis į policiją telefonu 112, arba galima susisiekti tiesiogiai su nukentėjusiaisiais telefonu  +370 650 47 544.

Vaizdo stebėjimo kamerų įrašas

Vagis dairosi po Skongalio gatvės namų kiemus

6 Komentarai

  • O revizorius tai tas pats.Grobus tam piemeniui sulaužyt reikėtų.

  • Darius Vaistoras is Setos gatves? Eina naktim su kauke ir dirba kumelys

  • Kas ce vage kas ce vagia. Juk mano brolis numire pries savaite. Nebent as vagiu bl

    • Mancuras, jei mire tai uzuojauta del brolio, o jei vagi tu, nu kas as tau pasakysiu , padarysim taip , kad neturesi ranku , koju ir galesi pasvajoti apie jas. Mancurai , geriau kazka naudingiau sugalvok , Vyriok !.

  • Būtų kieme šuo nelystu. Kiekvienas turim pagalvot, o jeigu pas mane lystų vagys ir kaip nuo jų apsisaugoti.

  • Darius Vaištoras

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video