Kėdainiuose paminėta Valstybės diena (gausi fotogalerija)

 Kėdainiuose paminėta Valstybės diena (gausi fotogalerija)

D. Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Šiandieną Kėdainiuose, kaip ir visoje šalyje, paminėta Valstybės, Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir „Tautiškos giesmės“ diena. Tradiciškai 21 val. Didžiosios Rinkos aikštėje vyko visame pasaulyje išgarsėjusi šalies himno giedojimo akcija. 

Luko Kačerausko nuotr.

Prieš tai čia pat vyko II respublikinis liaudiškų šokių festivalis „Sukasi trys kartos“, kurio metu įspūdingoje šokių fiestoje, gražiausiais drabužiais – tautiniais kostiumais – pasipuošusios, sukosi netgi trys šokėjų kartos.
Festivalyje dalyvavo 14 liaudiškų šokių kolektyvų, liaudiškos muzikos kapela ir instrumentinio folkloro grupė. Viso – net 215 dalyvių.

Renginio akimirkos – fotogalerijoje.

3 Komentarai

  • Plati galerija tikrai, bet žmonės, kurie atvyko su vėliavom, tautine atributika liko nepastebėti kurių buvo apie 50. Keista, o reginys buvo gražus. Į ką žiūri tie žurnalistai, sunku suvokti jų požiūrį.

  • Kogero butu buvus geju,liezbeciu bent viena,, veliava“ butu visas pasaulis pamates

  • Ar jau meras darbietis, kad Fiodoroviukas visur nosį iš kišęs? Tai sugrįžo į darbo parciją.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video