Kėdainiuose oficialiai atidaryta ledo arena

 Kėdainiuose oficialiai atidaryta ledo arena

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio vakarą prie LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos rinkosi kėdainiečiai ir būrys žinomų žmonių, mat čia vyko pirmos ir vienintelės Lietuvoje nemokamos ledo arenos atidarymo šventė.

Gausus būrys

Į atidarymo šventę atvyko gausus būrys kėdainiečių, kurie turėjo galimybę stebėti įspūdingą Kauno dailiojo čiuožimo mokyklos auklėtinių parodomąją programą.

„Smagu jūsų tiek daug čia matyti. Šį vakarą oficialiai atidaroma Kėdainių ledo arena.

Iki šiol buvo vykdomas ledo liejimas, auginimas, lyginimas. Pagaliau ledas paruoštas ir nuo pirmadienio kėdainiečiai gali pradėti ant jo čiuožti. Tad kviečiu visus čiuožti“, – kvietė atidarymo juostelę perkirpęs meras Valentinas Tamulis.

Arena – visiems

Areną oficialiai atidarė Kėdainių rajono savivaldybės, „Aušros“ progimnazijos, Kėdainių sporto centro, Seimo atstovai.

Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis sulaukė daugybės klausimų iš gyventojų, kurie dažniausiai teiravosi, ar čia tikrai galės čiuožti visi norintys.

„Tikrai taip, ledo arena skirta visiems. Ji yra pirmoji ir vienintelė Lietuvoje, kuri veikia visiškai nemokamai.

Kadangi pramoga vyksta lauke, niekas neprašys ir galimybių pasų. Kviečiame autis pačiūžas ir į areną atvykti kasdien 7.00 iki 22.00 val.“, – paaiškino P. Aukštikalnis.

Kadangi pramoga vyksta lauke, niekas neprašys ir galimybių pasų. Savivaldybė kviečia autis pačiūžas ir į areną atvykti kasdien nuo 7.00 iki 22.00 val.

Aut. past.

Dovanos pačiūžas

Arenos atidaryme apsilankė ir kėdainietis Seimo narys Viktoras Fiodorovas, kuris paragino kėdainiečius skleisti gerąją žinią ir aktyviai mėgautis pramoga.

„Tikra žiema Kėdainiuose! Ką tik atidarėme naują Kėdainių žiemos pramogų areną. Vieta puiki, ledas geras ir bus prižiūrimas, šviesos degs ilgai, tad kviečiu visus autis pačiūžas ir pirmyn pramogauti.

Norisi, kad apie šią vietą kuo greičiau sužinotų kiek įmanoma daugiau kėdainiečių, todėl prašau dalintis žinia, o vienam iš pasidalinusių padovanosime pačiūžas“, – ragino V. Fiodorovas.

Prašo supratimo

Renginyje dalyvavo ir savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, Kėdainių sporto centro direktorius Tomas Pakštys, Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Gediminas Misius, Kėdainių „Aušros“ progimnazijos direktorė Lina Adomaitienė su pavaduotojomis, kiti svečiai.  

Atsakingi asmenys akcentavo, jog labai svarbu, kad mūsų bendruomenė elgtųsi atsakingai ir saugotų įrangą ir patį ledą.

Negalima ant ledo lipti su purvinais batais, nes tai daro nepataisomą žalą, todėl suaugusieji turėtų perspėti vaikus ir nupirkti jiems pačiūžas. 

15 Komentarai

 • Tokia areną griuk negyvas gyvuliai ganyklose ganasi geriau imkyte pavizdi iš Kauno ledo arenos

  • Ką tu čia vebleni ablaūchas, eik jautį mežt, nes tai ir temoki sknistas komentatoriau.

   • lope tyli tytek nedomiu ka rasai balvone

  • Bet ir yra pasaulyje debilų 🙂

  • Pasidziaugtum geriau nepyses proto.

 • Įdomu kur tas tvartas kiauras nei asiseti nei ką gyvuliai tvarte geriau gyvena

  • Šiandien buvau ant to ledo,viskas super,kam kur reikia atsisėsti?viskas yra.. pasedet ten eini?Jebanas komentatoriau tu kojines megzk namie,ir taukine augink,jai per pilva pačiūžą neiverži,ateik ant ledo,čiuoždamas SMS parašyk,buratine..

 • O kur tie Kėdainiai?

  • Is ten kur rasai komentara ablauche…

 • Šiandien buvau ant to ledo,viskas super,kam kur reikia atsisėsti?viskas yra.. pasedet ten eini?Jebanas komentatoriau tu kojines megzk namie,ir taukine augink,jai per pilva pačiūžą neiverži,ateik ant ledo,čiuoždamas SMS parašyk,buratine..

 • Sveiki, ar galima pačiūžas išsinuomuoti? Ar savo reikia tureti? Dekui

  • Ten nemokamai dalyna

 • Kas vandens i afrika gali padoneitinti

  • TAvo mama nigeris

 • Yra buve

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video