Kėdainiuose nufilmuotas motociklo ir automobilio susidūrimas (VIDEO)

 Kėdainiuose nufilmuotas motociklo ir automobilio susidūrimas (VIDEO)

Autobusų stotelėje maršrutinio autobuso laukę žmonės visiškai atsitiktinai ne tik tapo įvykio liudininkais, bet ir mobiliajame telefone esančia vaizdo filmavimo kamera nufilmavo eismo įvykį./ Vaizdo įrašo stop kadras

Antradienį per pietus Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis. Ir nors įvykio liudininkų akimis avarija atrodė labai skaudi, tačiau laimei, dviratės transporto priemonės vairuotojas sunkiau nenukentėjo – jam medikų pagalbos neprireikė.

Vaizdo įrašą galite žiūrėti čia:

https://youtube.com/shorts/IzqtTaGaTig?feature=share

Rėžėsi į galą   

Autobusų stotelėje maršrutinio autobuso laukę žmonės visiškai atsitiktinai ne tik tapo įvykio liudininkais, bet ir mobiliajame telefone esančia vaizdo filmavimo kamera nufilmavo eismo įvykį.

Užfiksuotą vaizdą jie atsiuntė „Rinkos aikštės“ žurnalistui. Vaizdo įraše matyti, kaip Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje, netoli posūkio į Žemaitės gatvę, motociklas rėžiasi į automobilio galą.

Stabdė prieš perėją

Įvykio liudininkų teigimu, automobilis stabdė prieš pėsčiųjų perėją ir tuomet motociklas rėžėsi į mašinos galą. Dviratės transporto priemonės vairuotojas parkrito ant asfalto. Šalia nukrito ir motociklas.

Visgi greičio nebūta labai didelio, tad motociklininkas stipriau nesusižalojo. Žmogui ir medikų pagalbos neprireikė. Į įvykio vietą atskubėjo tik pareigūnai.

Atvyko policija

Kauno apskrities vyriausias policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad eismo įvykis įvyko apie 12 val. 50 min. Policijos pareigūnų surinktais duomenimis, J. Basanavičiaus gatvėje susidūrė automobilis „Chevrolet“ ir motociklas.

„Policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą, vairuotojai jau buvo sutarę dėl kaltės ir pildėsi eismo įvykio deklaraciją“, – informavo Komunikacijos poskyris.

Pareigūnai primena, kad saugaus atstumo nesilaikymas yra viena dažniausiai pasitaikančių eismo įvykių priežasčių.

Aut. past.

Svarbu laikytis saugaus atstumo

Pareigūnai primena, kad saugaus atstumo nesilaikymas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių eismo įvykių priežasčių.

Ankstesnėse Kelių eismo taisyklių (KET) redakcijose būdavo pažymima, kad atstumas metrais turi būti lygus pusei skaičiaus, kurį rodo greičio matuoklė spidometro skydelyje. Tarkime, jeigu važiuojate 50 km/val. greičiu, jūsų automobilio atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio turėtų būti 25 m. Dabartinėse KET tokių reikalavimų nėra, tačiau specialistai atkreipia dėmesį, kad mašinoms važiuojant 60 km/val. greičiu, tarp jų turėtų būti 2 sekundžių atstumas. Toks laiko tarpas būtų pakankamas laiku sustabdyti transporto priemonę. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video