Kėdainiuose lankėsi lenktynininkas Benediktas Vanagas (FOTOGALERIJA)

 Kėdainiuose lankėsi lenktynininkas Benediktas Vanagas (FOTOGALERIJA)

B. Vanagas susitiko su mokyklos bendruomene bei diskutavo apie gimnazistams rūpimus dalykus, dabartį bei ateitį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Istorinė Lietuvos valstybės vėliava su Vyčiu jau plevėsuoja prie Kėdainių šviesiosios gimnazijos. Vėliavą mokyklos bendruomenei ketvirtadienį padovanojo žemės ūkio lyderė įmonė „Scandagra“, o ją iškelti padėjo prie prasmingos iniciatyvos prisijungęs Dakaro lenktynininkas Benediktas Vanagas.

B. Vanagas susitiko su mokyklos bendruomene bei diskutavo apie gimnazistams rūpimus dalykus, dabartį bei ateitį.

,,Jūsų mokykloje lankausi jau antrą kartą. Pirmą kartą buvau prieš 4 metus ir man ji paliko didelį įspūdį. 

Šiandien norėčiau pakalbėti apie tai, kas rūpi jums. Apie jūsų gyvenimą, jūsų ateitį, nes ateitis priklauso būtent jums.

Kėdainiuose lankėsi ir su gimnazistais susitiko žinomas lenktynininkas Benediktas Vanagas.

Aut. past.

Esu žmogus, sukaupęs tam tikrą gyvenimo patirtį, ir norėčiau ja pasidalinti… Nes jūs pakeisite mus, nes jūs esate būsimi lenktynininkai, būsimi mokytojai, ar net būsimi kunigai. Ateitis priklauso jums“, – į gimnazistus kreipėsi B. Vanagas.

Ši akcija – padėka Lietuvos švietimo įstaigoms už nenuilstamas pastangas rūpinantis mokinių ekonominiu raštingumu ir už bendrą darbą vystomoje edukacinėje-motyvacinėje programoje „Ateities Lietuvai“. Šia programa siekiama auginti verslią, drąsią ir pilietišką jaunąją kartą.

Be Kėdainių, istorinės vėliavos „Scandagros“ iniciatyva šiais mokslo metais keliamos dar dviejuose Lietuvos rajonuose – Kretingos ir Šakių.

3 Komentarai

  • Dabar Kėdainiuose padidės“kelių gaidelių“

  • Neišsamu,tingi neįvykęs palytykas rašyt?

    • Plačiau skaitykite kitos savaitės Rinkos aikštės laikraščio numeryje! Tai – anonsas, Fotogalerija. Ačiū, kad skaitote ir remiate Mus!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video