Kėdainių senamiestyje susidūrė automobilis ir motociklas: dvi merginos išvežtos į ligoninę (FOTO)

 Kėdainių senamiestyje susidūrė automobilis ir motociklas: dvi merginos išvežtos į ligoninę (FOTO)

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ketvirtadienio pavakarę Kėdainių senamiestyje įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas. Motociklu važiavusios dvi merginos skubiai išgabentos į ligoninę.

Eismo įvykis įvyko apie 16 val. 30 min.  Pirminiais duomenimis,  nuo Rinkos aikštės pusės važiavęs automobilis  „Chrysler“ suko į kairę, nepraleido priešpriešine eismo juosta tiesiai pagrindiniu keliu važiuojančio motociklo „Honda CBR125RW“  ir su juo susidūrė.

Motociklo vairuotoja (2004 m.) ir jo keleivė  (2003m.) po smūgio į automobilio priekį krito ant asfalto. Automobilio vairuotojas puolė prie nukentėjusiųjų ir skubiai iškvietė pagalbą.

Į įvykio vietą atskubėjo du policijos pareigūnų ekipažai, dvi greitosios medicinos pagalbos medikų brigados, ugniagesiai gelbėtojai.

Įvykio vietoje merginos buvo sąmoningos, kalbėjo, skundėsi  skausmais įvairiose kūno vietose. Jas medikai nedelsiant išgabeno į gydymo įstaigą.

Lengvojo automobilio vairuotojas nenukentėjo, 1976 metais gimęs vyras buvo blaivus.

Vyriškis pasakojo, kad nepamatė važiuojančio motociklo ir atliko posūkio manevrą. Jis sakė, kad ji galbūt apakino saulė.

Ugniagesiai gelbėtojai atjungė motociklo akumuliatorių, patraukė motociklą į šalikelę, nuplovė važiuojamosios kelio dalies dangą.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. 

2 Komentarai

  • jei vaziuoji ne auto transportu, o moto ar velo priemone, visada galvok kad tau salutinis, ir visiem duok kelia ir i kaire ir per žalią. gaila bet pas mus vis dar taip yra autovairuotojai nlb galvoja apie kitus eismo dalyvius kaip apie gyvus sau lygius zmones.

  • Komentatoriau “heh”, kalbi, kaip šlapias nedega…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video