Kėdainių rajono apylinkėse inžinerijos bataliono kariai vykdys maršruto žvalgybą

 Kėdainių rajono apylinkėse inžinerijos bataliono kariai vykdys maršruto žvalgybą

BNS Luko Balandžio nuotr.

Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad rajone galimas karių judėjimas. Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai kartu su sąjungininkų kariais iš Nyderlandų Karalystės lapkričio 28–gruodžio 1 ir gruodžio 4–8 d. vykdys inžinerinę maršruto žvalgybą (pagal pridedamą schemą).

Dalyvaus iki 10 karių grupės be ginklų, su transportu. Transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Pratybų metu bus užtikrinta, kad būtų laikomasi gamtos apsaugos taisyklių.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

9 Komentarai

 • Per tiltus tegul tik nevažiuoja!

 • Be ginklu,be pirotechnikos,nepažeisdami aplinkos apsaugos reikalavimu .A kad ateis Rusas(jau anukui vaidenasi)pašaudis,pasprogdins-isigas tie kareivukai ir isilakstis pas mamas.Didieji patriotai,tai i vakarus,o kai kas ir už Atlanto.

 • vikšrais trupindami asfaltą…

  • Į karinį sovietinių okupantų aerodromą kas 5 min. leisdavosi didieji transporto lėktuvai. Senamiestyje langai drebedavo, dėdė prie tuometinės 5 vidurinės gyveno, namo sieną skilo. Suknisti maskaliai nekreipdavo jokio dėmesio į gyventojus, niekada neperspedavo apie jokias pratybas

   • Chrenovi pamatai buvo-mažai cemento dėjo,arba prasto markės.

    • bet per jų skraidymus TV vien adatos mirgėdavo.

     • O užpakalio tau nesudurstė tos adatos?
      Bet atrodo tavo makaulėje jos liko!
      Kokį šlamštą buvai nusipirkęs, toks ir žiūrėjimas buvo!

 • Ką sovietinis okupantas bedarytų – lietuvio pamatai kalti

 • kai viskas aiškiausiai žemėlapiuose ir navigacijose yra.Jebent dėl kuro nurašymo…Anuo laiku po ,,apmokymų“neveltui,,gavnovozkėmis“iš aerodromo gyventojams buvo pardavinėjamas aviacinis žibalas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video