Kėdainių rajone susidūrė lengvasis automobilis ir miškavežis (FOTOGALERIJA)

 Kėdainių rajone susidūrė lengvasis automobilis ir miškavežis (FOTOGALERIJA)

Atvykus tarnyboms paaiškėjo, kad susidūrė lengvasis automobilis ,,Opel Zafira“ ir miškavežis ,,Scania“, prispaustų žmonių nebuvo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ankstyvą pirmadienio rytą Kėdainių rajone įvyko avarija, kurios metu susidūrė lengvasis automobilis ir miškavežis. Lengvuoju automobiliu buvo vežami vaikai.

Kovo 21-ąją, 7 val. 36 min., Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, kelyje Kėdainiai–Lipliūnai–Krakės 3 km, ties posūkiu į Bartkūniškio kaimą susidūrė lengvasis automobilis ir miškavežis. Pranešta, kad lengvuoju automobiliu buvo vežami vaikai, o po eismo įvykio prakirstas miškavežio degalų bakas ir liejasi kuras.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atvykus tarnyboms paaiškėjo, kad susidūrė lengvasis automobilis ,,Opel Zafira“ ir miškavežis ,,Scania“, prispaustų žmonių nebuvo.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Aut. past.

Lengvuoju automobiliu važiavo moteris ir trys mergaitės. Visas jas medikai apžiūrėjo vietoje, vieną mergaitę nuspręsta vežti į Kauno klinikas.

Ugniagesiai lengvajam automobiliui atjungė akumuliatorių, iš miškavežio 12 m2 plote buvo išsilieję eksploataciniai skysčiai. Panaudojus 70 kg pjuvenų ir 20 l dispergatoriaus mišinio, kelio danga sutvarkyta.

Pirminiais duomenimis, dėl eismo įvykio kaltas miškavežio vairuotojas, kuris iš šalutinio kelio išvažiavo į pagrindinį ir nepraleido juo važiuojančio lengvojo automobilio.

Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Dėl įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate atliekamas tyrimas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video