Kėdainių rajone sudegė gyvenamasis namas – žmonės gelbėjosi nuo liepsnų

 Kėdainių rajone sudegė gyvenamasis namas – žmonės gelbėjosi nuo liepsnų

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Kėdainių rajone kilo didelis gaisras, kurio metu atvira ugnimi degė medinis gyvenamasis namas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Kėdainių rajone kilo didelis gaisras, kurio metu atvira ugnimi degė medinis gyvenamasis namas. Namuose buvę žmonės išsigelbėjo tik stebuklo dėka, tačiau sudegė viskas – ne tik turtas, bet ir asmeniniai daiktai, dokumentai. Kaimo gyventojai labai gaili nukentėjusiųjų, mat jie apibūdinami kaip itin geros širdies žmonės.

Pranešė kaimynai

Sekmadienį, 01 val. 22 min,. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Piliamanto kaimo Pilėnų gatvėje atvira ugnimi dega gyvenamasis namas, kuriame yra žmonių.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Dotnuvos, Krakių ir Miegėnų ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvira ugnimi

Pirmieji ugniagesiai į įvykio vietą atskubėjo po 17 minučių nuo pagalbos skambučio.

Pirmieji ugniagesiai į įvykio vietą atskubėjo po 17 minučių nuo pagalbos skambučio. Viduje buvę žmonės su kaimynų pagalba buvo išėję laukan./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atvykę jie atliko žvalgybą. Rąstinis, pusiau karkasinis, 6×8 metrų dydžio namas, šiferiu dengtu stogu degė atvira liepsna.

Viduje buvę žmonės su kaimynų pagalba buvo išėję laukan.

Vyresnio amžiaus moterį savo globon perėmė greitosios medicinos pagalbos medikai, mat moteris buvo prisikvėpavusi dūmų. Jai buvo šokas, tad teko duoti vaistų.

Tiekė deguonį

Moteriai buvo uždėta deguonies kaukė. Ji prisikvėpavo dūmų bandydama sugrįžti į namą ir išgelbėti bent jau viduje likusius dokumentus.

Tačiau ir to nelaimėlei nepavyko padaryti, ją laikė ir globojo padėti atskubėję kaimynai. Ugniagesiai gesino ugnį, vanduo buvo imamas iš netoliese esančio vandens telkinio.

Ir nors ugnį pavyko sutramdyti, tačiau baigiamieji darbai užsitęsė iki ryto. Išaušus rytui ir pasikeitus pamainai gaisravietėje atvyko dirbti Krakių ir Dotnuvos ugniagesių komandos.

Moteriai buvo uždėta deguonies kaukė. Ji prisikvėpavo dūmų bandydama sugrįžti į namą ir išgelbėti bent jau viduje likusius dokumentus. Tačiau ir to nelaimėlei nepavyko padaryti, ją laikė ir globojo padėti atskubėję kaimynai.

Aut. past.

Sudegė visiškai

Užgesinus liepsnas konstatuota, kad beveik visas namas sudegė – nudegė ir sukrito stogas, viduje buvę namų apyvokos daiktai, baldai, sudegė ir buvo nuardytos namo apdailos lentelės, rąstai.

Namo savininkų teigimu, jį teks griauti. Sodyba priklauso smulkiam ūkininkui, o tiek vietinio kaimo, tiek aplinkinių kaimų gyventojai apie jį atsiliepė tik geru žodžiu.

Kaimo gyventojai labai gaili nukentėjusiųjų, mat jie apibūdinami kaip itin geros širdies žmonės.

Gaisro priežastys dar tiriamos, tačiau, pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti nuo krosnies.

3 Komentarai

  • gaila seimos\galesiu padet indai rubais gal ir baldais

  • Čia žmonės kuriu reta sutikti nuoširdus, geros širdies, tokiem ir dažniausiai nesiseka užuojauta iš visos širdies, labai gaila, dirbau pas juos labai gerai pažystu, stiprybės jems

  • labai gaila zmoniu\turim visi padeti kuo galim

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video