Kėdainių rajone naktį liepsnojo ūkinis pastatas (FOTOGALERIJA, VIDEO)

 Kėdainių rajone naktį liepsnojo ūkinis pastatas (FOTOGALERIJA, VIDEO)

Atvykus ugniagesiams ūkinis pastatas degė atvira liepsna.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Kėdainių rajone liepsnojo ūkinis pastatas. Kokios gaisro priežastys, vis dar tiriama, tačiau įvykio vietoje dar tą pačią naktį pasirodė ir policijos pareigūnai.

Bendrasis pagalbos centras 01 val. 16 min. sulaukė pranešimo iš vietos gyventojų, kurie nurodė, jog Pelėdnagių seniūnijos Labūnavos kaimo Linelių gatvėje dega ūkinis pastatas.

Į įvykio vietą išsiųstos specialiųjų tarnybų  pajėgos – Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Pramonės ugniagesių komanda, taip pat Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos

Vandžiogalos ugniagesių komanda ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Naktį vietomis kelio danga buvo slidi, tad ugniagesiai į įvykio vietą skubėjo ne maksimaliu, o didžiausiu saugiu greičiu. Pirmieji ugniagesiai įvykio vietą pasiekė 01 val. 36 min.

Jiems atvykus ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Ugniagesiai atliko žvalgybą ir išsiaiškino, kad pastatas 6×10 metrų dydžio, mūrinis, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas šiferiu. Prie pastato priblokuotas 3×6 metrų dydžio medinis garažas, 2×6 metrų dydžio medinė malkinė, 2×3 m medinė vištidė.

Ugniagesiai ėmė malšinti liepsnas. Teko ardyti ir pastato konstrukcija, stogą.

Numalšinus ugnį konstatuota, kad gaisro metu apdegė ūkinio pastato stogo konstrukcijos, nuardyta apie 50 m² stogo dangos, stipriai apdegė vištidė, 0,5 t šiaudų. Sulieti vandeniu įvairūs ūkio reikmenys.

„Šis įvykis yra tiriamas“, – penktadienio rytą pranešė Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Įvykio vietoje dar tą pačią naktį apsilankė ir policijos pareigūnai.

VIDEO žiūrėkite čia: https://www.youtube.com/shorts/-qjz1ZTUQGw

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video