Kėdainių rajone apvogtas seniūnijos traktorius

 Kėdainių rajone apvogtas seniūnijos traktorius

Antradienį Kėdainių rajono policijos komisariatas sulaukė Dotnuvos seniūnijos atstovų pranešimo apie įvykdytą vagystę. Buvo pastebėta, jog naktį apvogtas seniūnijai priklausantis traktorius./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone vagys ne tik, kad nesnaudžia, bet ir švenčių nešvenčia arba švenčia jas atlikdami savo juodus darbelius. Nuo ilgapirščių šį kartą nukentėjo Dotnuvos seniūnija – buvo apvogtas jai priklausantis traktorius, o patirti nuostoliai siekia kelis šimtus eurų. Jeigu ką nors žinote apie minėtą vagystę, galite pranešti ne tik pareigūnams, bet ir pačiai seniūnijai.

Pastebėjo ryte

Antradienį Kėdainių rajono policijos komisariatas sulaukė Dotnuvos seniūnijos atstovų pranešimo apie įvykdytą vagystę.

Buvo pastebėta, jog naktį apvogtas seniūnijai priklausantis traktorius. Dėl vagystės policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamieji nustatinėjami.

Prašo pagalbos

Dotnuvos seniūnas Modestas Tvaravičius neslepia nusivylimo, mat mano, jog vagys iš kažkur labai toli neatvyko.

„Kol vieni švenčia gražiausias metų šventes, kiti vagia. Šiąnakt buvo apvogtas Dotnuvos seniūnijai priklausantis traktorius.

Išsiurbtas dyzelinas, pavogtas akumuliatorius ir aušinimo skystis. Apie įvykį iš karto pranešta policijai. 

Galimai vagys neatvyko iš kito rajono. Labai tikimės, kad kaltininkai bus surasti.

O gal jūs matėte ar turite kokios informacijos apie šį įvykį?“ – į seniūnijos gyventojus kreipėsi seniūnas ir prašė paskambinti seniūnijos telefonu (8 347) 39 300 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kol vieni švenčia gražiausias metų šventes, kiti vagia. Buvo apvogtas Dotnuvos seniūnijai priklausantis traktorius. Išsiurbtas dyzelinas, pavogtas akumuliatorius ir aušinimo skystis. 

Aut. past.

Trečias atvejis

Beje, nors seniūnas seniūnijai vadovauja dar pakankamai neilgai, tačiau jau dešimtmetį čia dirbantis ūkio dalies darbuotojas patvirtina, kad tai jau trečiasis atvejis per ilgus jo darbo metus.

„Per dešimt metų – trys kartai. Tikimės, kad pareigūnai nustatys kaltininkus, gal patys žmonės praneš.

Traktorių laikysime saugesnėje vietoje, o patirti nuostoliai siekia 400 eurų.

Tikrai liūdna, nes technika naudojama visų seniūnijos žmonių gerovei, darbams, kurie reikalingi mūsų miesteliui ir mūsų kaimams“, – atsiduso M. Tvaravičius.

Gresia belangė

Jei pareigūnams pavyks išsiaiškinti ir nustatyti vagis, šiems gresia rimti nemalonumai – išbandyti belangės gultus.

Lietuvos Respublikos Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą ar saugomą teritoriją, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

2 Komentarai

  • Seniūnijos stebėtojai stebi konteinerius, kas ne ten popieriuką įmetė ir stukalina kaip geniai, o niokojamų parkų, žaidimų aikštelių, vagysčių jie nemato.

  • Galvojau,kad kokius ratus ar dar kažką kitą nukosėjo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video