Kėdainių mieste ir rajone vykdoma blaivumo ir greičio kontrolė

 Kėdainių mieste ir rajone vykdoma blaivumo ir greičio kontrolė

Kėdainių krašte buvo dirbama ir su nežymėtu policijos automobiliu, ir statomi vadinamieji trikojai greičio matuokliai.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kraštiečiai pastebėjo, kad jau antra savaitė mieste ir rajone policijos pareigūnai aktyviai organizuoja prevencines akcijas. Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo vairuotojų blaivumo kontrolę, o Kauno kelių policijos valdybos pareigūnai – greičio kontrolę bei policines priemones, skirtas kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti. Kėdainių krašte buvo dirbama ir su nežymėtu policijos automobiliu, ir statomi vadinamieji trikojai greičio matuokliai.

Savaitės lakstūnas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.

Per savaitę visoje apskrityje Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 702 greičio viršijimo atvejus.

Didžiausias greičio viršijimo atvejis buvo išaiškintas Kėdainių rajone.

Kraštiečiai pastebėjo, kad jau antra savaitė Kėdainių mieste ir rajono policijos pareigūnai aktyviai organizuoja prevencines akcijas.

Aut. past.

Lakstūnas užfiksuotas antradienį – sausio 17 d. apie 15.00 val. Kėdainių rajono Medekšių kaime. Čia automobilis BMW važiavo 157 km/val. greičiu, kur leistinas važiavimo greitis – 70 km/val. Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Blaivumo kontrolė

Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su Reagavimo skyriaus pareigūnais ir policijos rėmėjais šią savaitę vykdė vairuotojų blaivumo kontrolę Šėtos miestelyje.

Čia buvo stabdomos visos iš eilės transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas.

Taip pat buvo vykdomi ir neplanuoti vairuotojų blaivumo patikrinimai įvairiose miesto ir rajono vietose.

1 Komentaras

  • Tikrinkit kas važinėja be teisių alkoholikus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video