Kėdainių literatai ir menininkai minės gimtadienį

 Kėdainių literatai ir menininkai minės gimtadienį

Kėdainių literatų ir menininkų sambūris ,,Vaivorykštės tiltai“ sudaro sąlygas visiems asociacijos nariams dalintis savo kūryba, kuri yra ne atsitiktinė, bet subrandinta idėjų./Organizatorių nuotr.

Šeštadienio vidurdienį Kėdainių senamiestyje aidės muzika ir dainos, iš širdies liesis prasmingos eilės ir džiaugsmingi sveikinimai. Kėdainių literatų ir menininkų sambūris „Vaivorykštės tiltai“ kviečia 8-ąjį gimtadienį visus draugus ir bičiulius švęsti kartu.

Visiems poetams

Kėdainių literatų ir menininkų sambūris „Vaivorykštės tiltai“ sudaro sąlygas visiems asociacijos nariams dalintis savo kūryba, kuri yra ne atsitiktinė, bet subrandinta idėjų.

„Juk rašome ne tam, kad rašytume.

Rašome taip, kad skaitytojas rastų gyvenimiškos išminties krislelių ir justų dvasinio džiugesio kibirkštėlę priimdamas tą lyrinę išmintį.

Dėkojame visiems poetams, kurie laiku ir raštingai siunčia eiles.

Į gyvą susitikimą kviečiame poezijos gerbėjus vasario 4 d. 12 val. M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus kino salėje.

Asociacijos poetai ir menininkai jau aštuonerius metus yra kartu ir su gražiomis eilėmis, ir su parodomis bei autorinėmis dainomis, kūrybinėmis programomis.

Aut. past.

Kviečiame visus poezijos ir autorinės dainos bičiulius su savo bičiuliais į kūrybos valandą: pasiklausyti poezijos, dainų iš mūsų narių lūpų ir širdžių, pažymint asociacijos 8-erių metų sukaktį.

Pakvieskime į bičiulystę tik gerus jausmus ir puikią šeštadienio nuotaiką“, – asociacijos ir grupės vardu kviečia pirmininkė Alma Jociuvienė.

Visi kartu

Asociacijos poetai ir menininkai jau aštuonerius metus yra kartu ir su gražiomis eilėmis, ir su parodomis bei autorinėmis dainomis, kūrybinėmis programomis.

„Mes puoselėjame taurią bičiulystę savo krašte ir kitose šalies bičiulių bendruomenėse.

Turime visą būrį savo kūrybos gerbėjų.

Mane džiugina prasminga mūsų kūryba, idėjos, aktyvumas, todėl gera būti kartu.

Kūryba ir pasitikėjimas vieni kitais – didžiulis dvasinis turtas ir garbingas ateities kelias“, – pažymi asociacijos lyderė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video