Kėdainių geležinkelio stotyje pradėjo veikti bilietomatai

 Kėdainių geležinkelio stotyje pradėjo veikti bilietomatai

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių miesto geležinkelio stotyje pradėjo veikti „LTG Link“ bilietomatai! Tai automatai, kuriuose savarankiškai galima nusipirkti bilietą į traukinį.

Bilietomatuose galėsite patys įsigyti norimus kelionės bilietus, už juos atsiskaitydami banko kortele.

Visame pasaulyje populiarūs bilietomatai yra patogus ir greitas būdas įsigyti bilietus vos keliais paspaudimais, nestovint eilėse prie kasų.

Bilietomatai įrengti didžiausius keleivių srautus pritraukiančiose šalies geležinkelio stotyse – iš viso 33 bilietomatai įrengti 23 stotyse, tarp jų ir 9 stotyse, kuriose iki šiol galimybės įsigyti bilietų nebuvo.

Bilietomatai įrengti šiose geležinkelio stotyse: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Lentvario, Kaišiadorių, Švenčionėlių, Kazlų Rūdos, Trakų, Varėnos, Naujosios Vilnios, Ignalinos, Visagino, Marijampolės, Jonavos, Kėdainių, Kretingos, Plungės, Telšių, Radviliškio, Pabradės ir Vievio.

Į Vilniaus oro uostą atvykę vilniečiai ar miesto svečiai taip pat galės bilietus pirkti čia įrengtame bilietomate.

Kaip įsigyti bilietą bilietomate?

  1. PASIRINKITE KELIONĘ. Pasirinkite kelionės tikslą. Pasirinkite keleivius ar reikalingas lengvatas. Išsirinkite kelionės datą ir laiką. Jeigu reikia, pridėkite papildomas kelionės paslaugas (dviračių ar augintinių vežimą, didelį bagažą ir pan.).
  2. APMOKĖKITE BANKO KORTELE
  3. PAIMKITE ATSPAUSDINTĄ BILIETĄ

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video