Kėdainių demokratams – 1-eri: organizacija plečiasi ir eina į priekį

 Kėdainių demokratams – 1-eri: organizacija plečiasi ir eina į priekį

Kėdainių skyriaus visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas įvyko pirmą kartą, nes organizacija dar labai jauna – neseniai atšventė veiklos vienerių metų gimtadienį. Susirinkimą vedė pirmininkas Paulius Aukštikalnis./Organizatorių nuotr.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kėdainių skyrius visai neseniai minėjo vienerių metų gimtadienį. Labai jauna, tačiau ambicinga ir veikli organizacija susirinko į pirmąjį visuotinį ataskaitinį susirinkimą, kuriame apžvelgė praėjusius metus, išsirinko naują valdybą bei aptarė ateities gaires.

Pirmą kartą

Kėdainių skyriaus visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas įvyko pirmą kartą, nes organizacija dar labai jauna – neseniai atšventė veiklos vienerių metų gimtadienį.

„Metai buvo darbingi ir kupini iššūkių: savanoriavome, įgyvendinome ne vieną projektą, organizavome aplinkos tvarkymo talkas, vedėme 3 susirinkimus, 7 valdybos posėdžius, organizuotai dalyvavome sąskrydyje ir t.t.

Svarbiausia, kad esame patikima komanda su susiformavusiu branduoliu, tikslais, strategija ir veiklomis.

Mūsų komanda augo narių skaičiumi ir savo politine branda, daugumai narių tai pirmoji politinė organizacija“, – dėstė skyriaus pirmininkas Paulius Aukštikalnis.

Skyriaus pirmininkas dėkojo komandos nariams, kurie dėliojo, kūrė ateities planus, o ypač tiems, kurie kandidatavo į rajono tarybą, diskutavo su bendruomene./Organizatorių nuotr.

Garbingi svečiai

Kėdainių demokratai sulaukė ir garbingų svečių – Lietuvos Respublikos Seimo narės prof. habil. dr. Vilijos Targamadzės ir naujai išrinkto Ukmergės mero Dariaus Varno.

Svečiai ne tik pasidalijo savo patirtimi ir įžvalgomis, bet ir pažadėjo padėti ir bendradarbiauti ateityje siekiant dar geresnių darbų savo kraštui.

Susirinkimo metu komandos gretas papildė 5 nauji nariai, kurie niekada nepriklausė jokiai politinei organizacijai.

Aut. past.

Nauji nariai

Susirinkimo metu komandos gretas papildė 5 nauji nariai, kurie niekada nepriklausė jokiai politinei organizacijai.

„Į mūsų komandą ateina pozityvūs ir veiklos norintys žmonės. Šiais metais net 31 Kėdainių skyriaus komandos narys dalyvavo savivaldybės mero ir tarybos rinkimuose.

Turime rezultatą – mūsų idėjas palaikė 2 521 gyventojas ir mūsų komandai suteikė 3 vietas Kėdainių rajono taryboje, todėl galėsime visavertiškai atstovauti bendruomenės interesams taryboje sudarydami opozicinę frakciją“, – dėstė P. Aukštikalnis.

Dėkoja kėdainiečiams

Skyriaus pirmininkas dėkojo nariams, kurie dėliojo, kūrė ateities planus, o ypač tiems, kurie kandidatavo į rajono tarybą, diskutavo su bendruomene.

„Šie rinkimai buvo ir pirmasis mūsų krikštas. Pamatėme, kur esame stiprūs ir kur dar turime augti. Aišku viena, kad niekada neatsisakysime savo vertybių: padoraus ir sąžiningo, kultūra grįsto bendravimo tarpusavyje ir su kitomis organizacijomis bei bendruomene.

Ginti bendruomenės interesus, kurti įdomius projektus, kad padėtume žmogui, savanoriauti – toks mūsų kelias.

Tikiu, jog geriausia paskata komandai augti būna tada, kai patirtis, jaunatviškas entuziazmas ir kaupiamas darbų bei idėjų bagažas eina kartu. Būkime tie, kurie augina ir apgina demokratines vertybes.

Dėkojame visiems mūsų komandą palaikiusiems rinkėjams, ačiū už pasitikėjimą ir galimybę toliau dirbti jūsų labui“, – dėkojo skyriaus pirmininkas.

Visuotinio susirinkimo metu buvo nuspręsta, jog Paulius Aukštikalnis  ir toliau turi tęsti pradėtus svarbius darbus, tad jį išrinko skyriaus pirmininku antrai kadencijai.

Taip pat vienbalsiai išrinkti du skyriaus pirmininko pavaduotojai: Arūnas Kacevičius ir Edvinas Demidavičius.

Išrinkta ir skyriaus valdyba. Ją sudaro 7 nariai: Jurgita Gasiūnienė, Viktoras Gruzdevas, Rasa Lemkė, Jovita Mediekšė, Livija Žydelienė, Dalia Leugaudaitė, Rima Radavičienė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video