„Kėdainių butai“ – vis dar be vadovo

 „Kėdainių butai“ – vis dar be vadovo

Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Dar rugpjūčio pabaigoje įvyko konkursas „Kėdainių butų“ vadovo pareigoms užimti. Vieta atsilaisvino iš darbo išėjus buvusiam direktoriui Kęstučiui Vaitkevičiui. Speciali komisija, išklausiusi tris kandidatus, laimėtoju įvardijo Viktorą Gruzdevą. Tačiau vis dėlto jis įmonės vadovu gali ir netapti.

Kandidatūros nepatvirtino

Savivaldybės įmonės vadovą iš trijų kandidatų rinko administracijos direktoriaus pavaduotojo Gintauto Muzniko vadovaujama komisija, kurios nariai – savivaldybės administracijos darbuotojai.

Ir nors jiems iš trijų kandidatų V. Gruzdevo veiklos planas pasirodė geriausias, jo laimėjimas bent kol kas yra suspenduotas.

Kaip sakė savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, gavus STT pažymą buvo priimtas sprendimas V. Gruzdevo kandidatūros nepatvirtinti.

Savivaldybės administracija pateikė prašymą STT pateikti pažymą ir
apie antroje vietoje likusį kandidatą. Jis, jei paaiškės, kad
V. Gruzdevas pareigų eiti visgi negali, bus paskirtas įmonės vadovu./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Gali ir keistis

„Kol kas jo nepatvirtinau. Atsižvelgdamas į STT pažymą būtent tokį sprendimą priėmiau, nors penktadienį popiet iš jų sulaukiau skambučio, kad jie dar nori patikrinti duomenis ir šią savaitę pateikti papildytą pažymą.

Tačiau variantų gali būti visokių – bijau kažką pasakyti“, – sakė A. Kacevičius. 

„Jei pažymos duomenys nesikeis, situacija taip pat nesikeis. Jei duomenys ateis kitokie, tada galvosime ir spręsime, ką daryti“, – pridūrė jis.

Tikrina ir kitą kandidatą

Savivaldybės administracija pateikė prašymą STT pateikti pažymą ir apie antroje vietoje likusį kandidatą. Jis, jei paaiškės, kad V. Gruzdevas pareigų eiti visgi negali, bus paskirtas įmonės vadovu.

„Davėme užklausimą į STT ir dėl antrojo laimėtojo.

Antruoju likusio konkurso dalyvio įvardinti kol kas negaliu, tik galiu pasakyti, kad jis nėra Kėdainių rajono gyventojas“, – patikslino administracijos direktorius.

14 Komentarai

 • Strateginė vieta.Darbas su valstybės įslaptintais popieriais.

 • Gruzevas padare didele zala Nijoles judejimui. Kaip jis neapskaiciavo, kad jis nepraeis? Atrodo, kad jis butu pecialiai skverneliniams kiaule pakises

 • tame pereinamajame kieme,kai viskas seniai išparceliuota?

 • Kas ten tik nedirbo,kas ten nevadovavo?Laikas savivaldybei ir prizą sugalvot tokiai,,viršininkiausiai“įstaigai.

 • Gruzdajevas pasisake ale pats atsisake jau eiti pareigas direktoriaus, juokas pro asaras, kaip VISOS partijos bando sau vietas isrupinti saviems , tai ar butu liberalai ar kas kitas Kedainiuose.

  • Nu geras, pats atsisakè, dabar Aukštikalnio skvernelininkai praśys, maldays, kad sutiktų, tiesiog juokingi, baikit juokinti.

 • Bet kaip Nijolė neapskaičiavo, kad jis nepraeis?
  Dabar prieš rinkėjus gėda su tokia partiečiu. Didelė žala padaryta Pauliaus koamndos įvaizdžiui. O dar Kvilienė, Laužikas, Pilkinė, Jakubauskas… Kokia gėda, Pauliau. Kas čia per komanda?

 • Kodel jis nepraejo???

 • Pavardė nepatiko STT!

 • Už Nijolę ir prieš bekiaušius vyrus! Nei tai partijai neprikauso ir 10 metų kaip jau rajonui ne vadovauja ir vstiek įtakinga.. Nebereikalo stipriausia politikė buvo laikoma ir dabar yra. Už Nijolę.

 • O kuo blogas Gruzdevas? Žmogus kaip žmogus. STT jau kitą pažymą atsiuntė. Su ana suklydo. Tegu tik dirba. Gal mum algos bus ne 600 eurų. Čia tokia skylė visais laikais buvo ir yra. Ir kas gali į ją eit.

 • O kuo geras? Ka gero padare Kedainiams? 😃

 • O tu ką gero padarei? Kad pletkus rannkioji nuopelnu laikai?

 • Gal kam nimokamai liadų?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video