„Kėdainių butai“ pristato modernią apmokėjimo sistemą

 „Kėdainių butai“ pristato modernią apmokėjimo sistemą

Akvilės Kupčinskaitės nuotr.

Daugiabučių gyventojai kviečiami pateikti el. pašto adresą ir tapti sistemos vartotojais

UAB „Kėdainių butai“ savo klientams pristato šiuolaikišką galimybę apmokėti sąskaitas. Kiekvienas elektroniniu paštu besinaudojantis daugiabučio namo gyventojas atsiskaityti už bendrovės suteiktas paslaugas galės vos per kelias akimirkas – prisijungęs prie savo asmeninės paskyros tarptautinėje savitarnų platformoje „BonoDomo“. Dar daugiau – „Kėdainių butų“ direktorius Almantas Gurklys priduria, kad naudodamiesi naująja sistema miesto bei rajono gyventojai čia galės apmokėti ir kitas sąskaitas, pasirinkę net iš pustrečio tūkstančio tiekėjų.

Jau pradėjo veikti

Beveik 11-ka mėnesių kurta naujoji apmokėjimo sistema lapkritį pradėjo veikti. Tiesa, „Kėdainių butų“ vadovas A. Gurklys perspėja, jog pradžioje gali pasitaikyti nedidelių techninių nesklandumų.

„Savo klientų, daugiabučių gyventojų, prašome turėti kantrybės ir būti supratingiems. Jei pastebėsite klaidų ar trikdžių, kviečiame mus informuoti. Vis tik tikimės sklandaus starto“, – sako modernų sąskaitų apmokėjimo būdą kraštiečiams pristatantis pašnekovas.

„BonoDomo“ – tai visiškai naujos kartos skaitmeninė savitarnų platforma, skirta valdyti visoms kasdienėms užduotims, susijusioms su daugiabučiais namais. Šia sistema galėsite naudotis bet kuriame savo išmaniajame įrenginyje: kompiuteryje, planšetėje, o parsisiuntę mobiliąją „BonoDomo“ programėlę – ir išmaniajame telefone.

„Kėdainių butų“ direktorius Almantas Gurklys sako, kad naudodamiesi naująja sistema miesto bei rajono gyventojai čia galės apmokėti ir kitas sąskaitas, pasirinkę net iš pustrečio tūkstančio tiekėjų.

Aut. past.

Prašo pateikti el. pašto adresą

Apsilankę „Kėdainių butų“ interneto svetainėje www.kedainiubutai.lt, klientai iš čia galės tiesiai prisijungti prie naujosios atsiskaitymo sistemos BONODOMO SAVITARNA –  https://www.kedainiubutai.lt/BonoDomo-savitarna.html, kur pateikta instrukcija, ką daryti toliau. Pirmiausia reikės prisiregistruoti, o po to prisijungti prie savo paskyros. Pirmą kartą jungiantis prie paskyros, reikės įvesti savo el. pašto adresą bei paspausti nuorodą „pamiršau slaptažodį“, kurį, naujai sugeneruotą, gausite elektroniniu paštu.

„Mes turime 3 200 vartotojų. Iš jų tik 450 mums yra pateikę savo el. pašto adresus, – sako A. Gurklys. – Jei daugiabučių gyventojai norės gauti skaitmenines sąskaitas ir naudotis naująja atsiskaitymo sistema, prašysime jų mums pateikti savo el. pašto adresą, kad šį galėtume integruoti į sistemą.

Pateikti el. pašto adresą galite el. paštu buhaltere@kedainiubutai.lt arba paskambinę mūsų bendruoju telefono numeriu +370 650 45 430. Autoatsakiklis jums siūlys įvairias funkcijas, paspauskite skaičių „4“, būsite nukreipti į buhalteriją – čia ir pateikite savo el. pašto adresą, – paaiškina A. Gurklys. – Jei paspausite kitą skaičių, nieko tokio – visi darbuotojai yra perspėti, tad jiems taip pat galite pateikti el. pašto adresą.

Minėtu telefono numeriu galite kreiptis ir kilus klausimams dėl prisijungimo prie sistemos ar sąskaitų apmokėjimo.“

Naujoji savitarnos sistema „Kėdainių butų“ klientams atveria galimybę ne tik patogiai ir greitai apmokėti sąskaitas už šios įmonės suteiktas paslaugas, bet ir rasti visą su namų ūkio paslaugomis susijusią aktualią informaciją.

Aut. past.

Patogu ir greita

Naujoji savitarnos sistema „Kėdainių butų“ klientams atveria galimybę ne tik patogiai ir greitai apmokėti sąskaitas už šios įmonės suteiktas paslaugas, bet ir rasti visą su namų ūkio paslaugomis susijusią aktualią informaciją.

„Prisijungę prie savo paskyros savitarnos sistemoje, daugiabučių gyventojai matys ne tik sąskaitas, bet ir pranešimus, pavyzdžiui, apie jų name atliekamus darbus, samdomus rangovus ir pan.

Taip pat čia bus pateiktos su mūsų įmone sudarytos kliento sutartys, – sistemos privalumus vardija „Kėdainių butų“ direktorius A. Gurklys. – Sistema suteikia ir balsavimo galimybę. Tarkime, jei daugiabučio gyventojai nori papildomų paslaugų (laiptinės valymo ar kaupti lėšas kokiam tiksliniam remontui), tai iš pradžių turi įvykti balsavimas. Dabar, naudojantis sistema, balsuoti bus galima kur kas paprasčiau – skaitmeniniu būdu.

Daugiabučių namų administratorius kasmet privalo pateikti kiekvieno namo administratoriaus metinę veiklos ataskaitą. Kaip įprasta, kovo mėnesį, klientai minėtą ataskaitą už praėjusius metus taip pat jau ras ir naujojoje sistemoje.“

Jei daugiabučių gyventojai norės gauti skaitmenines sąskaitas ir naudotis naująja atsiskaitymo sistema, prašysime jų mums pateikti savo el. pašto adresą, kad šį galėtume integruoti į sistemą.

A. Gurklys

Daugybė tiekėjų – vienoje vietoje

A. Gurklys išskiria dar vieną itin svarbų bei klientams patogų sistemos privalumą.

„Ieškodami sistemos kūrėjo, kėlėme reikalavimą, kad naujoji sistema suteiktų galimybę vartotojams sumokėti ne tik už „Kėdainių butų“ paslaugas.

Taip siekėme klientams sukurti pridėtinę vertę galvodami ne vien apie savo įmonės, bet ir apie gyventojų interesus – kad norint apmokėti sąskaitas, jiems nereikėtų niekur važiuoti. Tai ypač patogu atokesniuose rajono kaimuose gyvenantiems mūsų klientams, nes tose vietovėse nėra jokių finansinių institucijų: bankų ar kredito įstaigų padalinių.

Taigi naujosios apmokėjimo sistemos vartotojai galės pridėti jiems aktualius paslaugų tiekėjus, kurių šiuo metu yra 2 500, ir vienu kartu apmokėti sąskaitas dar ir už šildymą, vandenį, dujas, elektrą, mobilųjį ryšį, atliekas, SODROS, VMI įmokas bei daugybę kitų. Jums tereikės sudėti visus tiekėjus, tada matysite bendrą sąskaitą ir vienu paspaudimu ją apmokėsite, – pažangų atsiskaitymo būdą kėdainiečiams plačiau pristato A. Gurklys. – O jei gyventojai ras tiekėją, kurio sistemos sąraše nėra, prašome mus informuoti – pasistengsime įtraukti ir jį.“

Senieji apmokėjimo būdai irgi lieka

„Kėdainių butų“ direktorius skuba nuraminti el. paštu nesinaudojančius bendrovės klientus – senieji apmokėjimo būdai lieka.

„Nuo šių metų sausio 1 d. visiems komunalinių paslaugų tiekėjams įsigaliojo nauji administravimo nuostatai, kuriuose ir buvo numatyta elektroninio atsiskaitymo galimybė, – modernių pokyčių priežastį įvardija A. Gurklys. – O tiems mūsų klientams, kurie neturi galimybių atsiskaityti elektroniniu būdu, ir toliau pristatysime popierines sąskaitas, kurias daugiabučių gyventojai galės apmokėti taip pat, kaip iki šiol.“

UAB „Kėdainių butai“ kviečia išbandyti naują apmokėjimo sistemą

Gerbiami gyventojai, UAB „Kėdainių butai“ pereina prie naujos savitarnos apmokėjimų sistemos „BonoDomo“ ir savo klientus kviečia išbandyti ypač patogų bei greitą būdą apmokėti sąskaitas už visas komunalines bei daugybę kitų paslaugų vienoje vietoje ir vienu mygtuko paspaudimu nė neišeinant iš namų – www.kedainiubutai.lt BONODOMO SAVITARNA.

Norėdami tapti sistemos vartotojais, pateikite savo el. pašto adresą UAB „Kėdainių butų“ buhalterijai el. paštu buhaltere@kedainiubutai.lt arba tel. +370 650 45 430 spaudžiant „4“.

6 Komentarai

  • Tokia išmani sistema, kad reikia buhalterei rašyti, negalima su el. bankininkyste ar sertifikuotu el. parašu automatiškai prisijungti.

  • Šaunuolis Agimantas Gurklys

  • Kas jis toks???

  • Atkreipiau į jį dėmesį. Kėdainių butų direktorius, kuris per daugelį metų pirmas savivaldybės įmonės vadovas kažką darantis Kėdainių labui. Kol tarybos nariai pešasi dėl kėdainiečio kortelės ir realiai nieko nedaro, ateina A. Gurklys ir padaro. Tik jo dėka pradėjome artėti prie Jonavos lygio, kuri aplenkė mus, nes turi veiklų merą. O mūsų meras ką daro, Zabieliškio šiukšlyno plėtra užsiima. Lyg specifinių kvapų Kėdainiuose būtų maža!

  • Manau, kad A. Gurklį reiktų įdarbinti į Kėdainių merus. Šaunus vyriokas pasirodė iš bendravimo. Paparastas. Tik atleisk is butų tą kvailį kur už tualetus atsakingas juodą aukštą durnių. Ir viskas bus gerai. Sėkmės jums

  • Manau, kad A. Gurklys labai šauniai dirba. O Tualetų viršininką, kuris vadovauja šikinykams, atleist!!!!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video