Kėdainietis šaulys užėmė pirmą vietą ir pasiekė asmeninį rekordą

 Kėdainietis šaulys užėmė pirmą vietą ir pasiekė asmeninį rekordą

Kraštietis Andrius Misevičius (dešinėje) garsina Kėdainių vardą Lietuvoje vykstančiose šaudymo į skriejančius taikinius varžybose./Asmeninio archyvo nuotr.

Keturiasdešimtmetis kraštietis Andrius Misevičius garsina Kėdainių vardą Lietuvoje vykstančiose šaudymo į skriejančius taikinius varžybose. Šiemet ne kartą nustebinęs šaulys nepasikuklino ir šįkart – varžybose Vilniuje pelnė ne tik pirmąją vietą, bet ir pasiekė savo asmeninį rekordą.

Varžybų organizatorius VšĮ Stendinio šaudymo centras sukvietė geriausius šaulius iš visos Lietuvos į sezono uždarymo varžybas. Būtent šiose varžybose eilinį kartą sužibėjo ir kėdainietis.

„Prabėgo dar vienos varžybos – visa tai buvo kaip viena akimirka. Sezono uždarymo varžybose Vilniuje sekėsi labai gerai – pavyko ne tik iškovoti pirmąją vietą, bet ir pasiekti asmeninį savo rekordą – nušauti 96 skrendančius taikinius iš 100“, – pasidžiaugė A. Misevičius.

A. Misevičius stengiasi dalyvauti kuo daugiau varžybų. Štai jau gruodžio mėnesio planuose – „Medžiotojų sostinėje“ vyksiančios kasmetines naktinio šaudymo varžybos.

Aut. past.

Kėdainiečiui šauliui ranką spaudė ir taurę įteikė pasaulinių varžybų šaudymo meistras Virgilijus Grybė. Šis šaulys, beje, kilęs iš Kėdainių, taip pat garsina ne tik Kėdainių, bet ir Lietuvos vardą visame pasaulyje.

A. Misevičius šiemet „nestabdo“ – vyras stengiasi dalyvauti kuo daugiau varžybų. Štai jau gruodžio mėnesio planuose – „Medžiotojų sostinėje“ vyksiančios kasmetines naktinio šaudymo varžybos. Šiais metais varžybos organizuojamos penktadienio, šeštadienio ir sekmadienio vakarais nuo 17 iki 21 valandos.

„Compak sporting“

„Compak sporting“ – tai šaudymo į skriejančius taikinius tam pritaikytose aikštelėse rungtis, kai vienoje linijoje 3–5 metrų atstumu išsidėstę penkios šaudymo vietos, apie kurias sustatytos 6 taikinių mėtymo mašinėlės. Ši sporto šaka Lietuvoje atsirado palyginti neseniai – maždaug nuo 2005 metų, kai buvo įkurta Lietuvos medžioklinio šaudymo federacija, tačiau įgauna didelį pagreitį.

Užsienyje šis sportas yra labai populiarus. Į varžybas suvažiuoja po 1 000 ir daugiau šaulių, nuolat vyksta Europos ir pasaulio čempionatai.

5 Komentarai

 • Geriau eitu zvejoti, nors nauda butu

 • Rankos ne dreba chirurgas geras būtų.

  • nuo stogo šaudyt.

 • ,,Apšerkšniję mūsų žiemos
  Balta balta kur dairais
  Ilgas pasakas mažiemus
  Seka pirkioj vakarais…
  …………………………………….
  …………………………………….
  …apie trečią brolį Joną
  koks jis snaiperis puikus,
  apie ginklo brolį Lionią
  Šėtoj mušus girtuoklius…“

 • saunuolis Andrius,dziaugiames tavo pasiekimais ir linkime sekmes ateityje

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video