Kėdainietę papiktino vaikų elgesys žaidimų aikštelėje: taip neturi būti

 Kėdainietę papiktino vaikų elgesys žaidimų aikštelėje: taip neturi būti

Daugiabutyje gyvenanti moteris, jos teigimu, nenormalų vaikų elgesį užfiksavo telefonu po 18 valandos. Viskas vyko vaikų žaidimų aikštelėje prie J. Basanavičiaus g. 94-uoju numeriu pažymėto daugiabučio./Vaizdo įrašo stopkadras

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienio, balandžio 5-osios, vakarą „Rinkos aikštę“ pasiekė filmuota medžiaga, kurioje užfiksuoti žaidimų aikštelėje nederamai besielgiantys vaikai. Vaizdą užfiksavusi moteris piktinosi tokiu jų elgesiu, ragino tėvus atkreipti dėmesį į tai, kaip jų vaikai elgiasi žaisdami kieme. Beje, vaikų elgesys supykdė ir daugiau vietos gyventojų, kurie pro langus šaukė, kad vaikai nutrauktų tokius žaidimus.

Nufilmavo telefonu

Daugiabutyje gyvenanti moteris, jos teigimu, nenormalų vaikų elgesį užfiksavo telefonu po 18 valandos.

Viskas vyko vaikų žaidimų aikštelėje prie Kėdainų miesto J. Basanavičiaus g. 94-uoju numeriu pažymėto daugiabučio namo.

„Iš viso vaikų žaidimų aikštelėje stovėjo keturi vaikai, du iš jų nieko nedarė, tik žiūrėjo. Vienas vyresnis vaikas stumdė mažesnį, skriaudė.

Mano mažas vaikas visa tai matė per langą, klausė, ką tie vaikai daro, o aš nežinojau, ką atsakyti. Skriaudė silpnesnį? Bet kodėl jie taip daro? Kas juos to mokė…“ – dėstė jauna mama, kurios vardas ir pavardė redakcijai žinomi.

Jauna mama prašo kitų tėvų supratimo. Moteris teigia, kad net žaidimų aikštelėje ji su savo mažu vaiku negali jaustis saugi.

Aut. past.

Sunku įvertinti

Filmuotoje vaizdo medžiagoje išties matyti, kaip vienas vyresnis vaikas stumdo mažesnį, šis pagriūva, keliasi, bando stumti vyresnį, tačiau šis spiria jam. Ir taip keletą kartų iš eilės.

Sunku pasakyti nebūnant specialistu, ar tai smurtas, ar toks vaikų žaidimas, tačiau šis vaizdas papiktino ne tik jauną mamą, bet ir kitus aplinkinių daugiabučių namų gyventojus.

Išlindę pro langus žmonės vaikams liepė liautis muštis, juos apšaukė. Pabūgę suaugusiųjų vaikai liovėsi.

Prašo supratimo

Jauna mama prašo kitų tėvų supratimo. Moteris teigia, kad net žaidimų aikštelėje ji su savo mažu vaiku negali jaustis saugi.

 „Tiesiog noriu paprašyti tėvų, kad jie pažiūrėtų, ką jų vaikai veikia kieme. Tiesiog noriu, kad tokių atvejų daugiau nebūtų.

Norėjau paviešinti vaizdo įrašą, bet supratau, kad tuoj būsiu užsipulta, išvadinta visaip ir iškoneveikta.

Dabar juk baisu svetimą vaiką paauklėti, nes tuoj automobilio langus išdaužys, tuoj apšauks, dar iškolios visaip.

Kokius vaikus išsiauklėjame, tokius ir turime, nesistebėkime jų elgesiu, kai jie bus gerokai vyresni“, – reziumavo moteris.

9 Komentarai

 • Dabar dar ir keiksmažodžių naujų pridėds,prisižiurėja blu-jelou TV.

  • Orkų mylėtojui užkliūvo organizacija blue/yellow? Pasidomėk , kaip keikiasi ir elgiasi Ukrainoje putlerio šunys ir šakalai.

   • Lyginiesi su jais?!

 • Vienas vaikas vaikšto su peiliu ir pripjausto visokių medžio drožlių teršia aikštelę..vieną karta medis kitą kartą kazkieno vaikas..

  • Už nepilnamečių filmavimą ir viešinimą yra baudos. Tad jei turi pasitaupiusi galėjai viešinti.

   • Kai yra daroma nusikalstama veika, filmuoti galima visus

 • Būčiau nurovusi jiems ausis. Dirbau mokykloje, ne vieną vaiką gelbejau .Muša tik blogų tėvų vaikai, kurių tevai visi mėgstantys išgerti, bartis ir visuomenėje vaidinantys kieti . Kokie tėvai tokie ir vaikai , nors jai kurie vaikai geri ,bet ima blogų draugų pavyzdį .Viskas dėl to,kad Lietuvoje viskas skirstoma.,protingas-durnas,gražus – bjaurus, storas plonas ir t.t t.

  • atsargiau!
   – „Būčiau nurovusi jiems ausis.“
   Tuoj pat būtų policijai darbo už smurtą prieš nepilnametį!
   Patarčiau nesimėtyti tokiais grasinimais vaikams.

  • „Muša tik blogų tėvų vaikai“.
   Bet kad nebe naujiena, jog smurtaujama nemažai ir vadinamose gerose šeimose!
   Ir kaip jus sugrupuojat vaikus pagal blogus ir gerus tėvus?
   Pasidalinkit patirtim!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video