Kėdainiečius pašiurpino gatvėje pamatytas vaizdas – automobilio priekaboje vežamas karstas

 Kėdainiečius pašiurpino gatvėje pamatytas vaizdas – automobilio priekaboje vežamas karstas

Kėdainiečiai priekaboje vežamą karstą matė tiek miesto gatvėse, tiek prie vieno prekybos centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje./Skaitytojų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto gyventojai prieš keletą dienų galėjo pamatyti neįprastą ir daugelį net pašiurpinusį ar sukrėtusį vaizdą – lengvojo automobilio priekaboje buvo vežamas karstas. Dažnas kėdainietis ir pirštą prie smilkinio pasukiojo ir įtartinai nužiūrėjo karstą. Ir tik žurnalistams pasidomėjus šia situacija paaiškėjo, kad jokio kriminalo čia nėra – tikras karstas vežamas tikrai Helovyno šventei.

Vežė priekaboje

Kėdainiečiai vežamą priekaboje karstą matė tiek miesto gatvėse, tiek prie vieno prekybos centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Žmonės vis sustodavo, pažiūrėdavo, dažnas prieidavo ir klausdavo, kas čia darosi, kur ir kodėl vežamas dulkėtas tinklu pridengtas karstas.

Ši informacija pasiekė ir žurnalistus. Paaiškėjo, kad karstą veža Kėdainių rajone įsikūrusio zoobotanikos parko „Adomaitynė“ savininkai.

Specialiai šventei

Ir tik žurnalistams pasidomėjus šia situacija paaiškėjo, kad jokio kriminalo čia nėra – tikras karstas vežamas tikrai Helovyno šventei.

„Adomaitynės“ šeimininkė Dovilė Gaubienė./Asmeninio archyvo nuotr.

„Ten išvis buvo kuriozas, nes dar Agurkų šventėje kai buvom, moteris priėjo prie mūsų ir pasiūlė… karstą. 

Paskui kažkaip per darbus pasimiršo visas tas reikalas, o jau kai pradėjome rimtai ruoštis Helovynui, ji susirado mus ir vėl priminė apie tą karstą.

Mes kaip tik tą dieną buvome išsinuomoję priekabėlę, nes reikėjo generatorių parsivežti, pagalvojome, kad gera proga ir tą karstą šalia priglausti.

Taip ir išėjo, kad karstas keliavo priekaboje per visą Kėdainių miestą“, – pasakojo „Adomaitynės“ atstovė Dovilė Gaubienė.

Pasirodo, kad prieš daug metų senelis gaminosi sau ir močiutei po karstą, kad pasilaidoti galėtų. Senelį viename karste palaidojo, o štai močiutė kategoriškai nesutiko būti jame laidojama.

Aut. past.

Padovanojo žmonės

Pasirodo, kad prieš daug metų senelis gaminosi sau ir močiutei po karstą, kad pasilaidoti galėtų. Senelį viename karste palaidojo, bet močiutė kategoriškai nesutiko būti jame laidojama.

„Žinodami, kad kasmet rengiame Helovyną, jie susirado mus ir pasiūlė karstą kaip dekoraciją šventei.

Susitikome ten, kur tas karstas buvo laikomas, tokiam ūkiniam pastatėly ant aukšto, keliasdešimt metų pragulėjęs, pušinis, rankų darbo – nusikėlėme, įkėlėme į priekabą šalia generatoriaus ir per visą miestą važiavome taip į „Adomaitynę“, – visas detales prisiminė D. Gaubienė.

Helovynas „Adomaitynėje“ kasmet būna šiurpokas, o šiemet šios vietos lankytojai bus stebinami ir tikrų tikriausiu karstu./Asmeninio archyvo nuotr.

Veikia kiemelis

Kėdainių rajone veikia helovyniškas Moliūgų kiemelis, paliekantis nepamirštamas akimirkas ir neišdildomus įspūdžius tiek mažiesiems, tiek suaugusiems.

„Čia rasite begalę ekspozicijų – nuo pačių švelniausių (moliūgų namelis, suolelis, raganaičių parkingas ir kt.) iki šiurpiausių (tikra elektros kėdė, giljotina, operacinė ir t.t.).

Čia yra ir minizoo, kur laisvėje laksto be galo mieli ir draugiški triušiukai, kuriuos gali paglostyti. Čia vyksta pats tikriausias ir didžiausias Helovynas Lietuvoje“, – šypsojosi ir kvietė „Adomaitynės“ savininkai.

15 Komentarai

 • Nemokama reklama, bet nieko ten gero.

  • Taip, tikrai klasiškai integruota reklama. Dvigubas taškas, ar kokie jus ten, mokykitės! Nereikės kas dvi savaites kepti užsakomųjų straipsnių 🙂

 • Nesamonė didžiausia ta adomaityne

 • Straipsniukas skaitytojams pritraukti. Gudrus ejimas! Plius reklamele sitam Kedainiu parkui. Sake daug zmoniu ten ir idomu. Ar kas buvote?

  • Asmeniškai man tai toj Adomaitynėj nėra nieko įdomaus-visiška nesąmonė. O šitas straipsnis tai lankytojams pritraukti.

  • Ten nesegregavo zmoniu, pagarba Gaubiams!

 • Geras! Straipsnis šitas jau visuose dideliuose portaluose atsirado 😀 pataikėt Rinkos aikšte į dešimtuką!

 • Kokią reklamą Gaubiai padarė savo Adomaitynei…………

  • Tai kad ne Gaubiai padarė, o Rinkos aikštės laikraštis 😉

   • Žiuriu kas nieko nedaro daugiausiai skalambija pagirtina kad Kėdainiuose bent kažkas ka daro ir kiem girdėjau iš atsiliepimų tikrai idomu ir neblogai aišku visiems neitiksi ,bet važiuoja iš visos Lietuvos išvis normaliai organizuoja rytoi bus programa .nėra labai daug tokių vietų.

 • Tikiuosi, kad nebus kaip Seule 150 helovyno aukų!

 • Ar galima taip tyčiotis ?
  RA galėjo ir neviešinti tokio išsidirbinėjimo.

 • Nebeturi ką rašyt

 • Tai – amerikietiško š…o kopijavimas, kai savo nieko neturi ir negali sugalvoti!

 • O kas galėtų paneigti,kad čia ne naujas mūsų performansas,rodantis kas laukia tų ,kurie netiki mano knerkimu ir pranašystėmis?Kiek metų jums nūdinau,kad puls rusai,o jūs netikėjot…Ruošiuosi kelionei į sliekų karalystę ir man dabar do lampočki,kad jus po manęs ištiks tvanas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video