Kėdainiečiui – „Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“

 Kėdainiečiui – „Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“

„Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“ įteikta Kėdainių rajono gyventojui Andriui Šidlauskui, Kėdainių priešgaisrinėje gelbėjimo taryboje dirbančiam jau 22-ejus metus. Nuotraukoje ugniagesys kartu su sūnumi Arimantu./Asmeninio archyvo nuotr.

Šv. Florijono – ugniagesių globėjo – dieną ugniagesiai galėjo susitikti ir pabendrauti gyvai. Šv. Juozapo bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už ugniagesius gelbėtojus, už geros valios žmones, už pagalbą kitam teikiančius asmenis. Profesinės šventės proga šiemet apdovanota daugiau nei tuzinas ugniagesių, o „Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“ įteikta Kėdainių rajono gyventojui Andriui Šidlauskui, Priešgaisrinėje gelbėjimo taryboje dirbančiam jau 22-ejus metus.

Apdovanojo Kaune

Kaune vykusioje ugniagesių gelbėtojų šventėje iškilmingai pagerbti geriausi šalies ugniagesiai. Tarp jų – ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) budinčios pamainos vyresnysis ugniagesys gelbėtojas 42-ejų metų Andrius Šidlauskas.

Už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą vidaus tarnybos vyresnysis puskarininkis apdovanotas pasižymėjimo ženklu „Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“.

„Ugniagesiu gelbėtoju dirbu jau 22-ejus metus. Niekuomet nesigailėjau šio pasirinkimo, nors jaunystėje esu įgijęs ir staliaus profesiją.

Mūsų šeima – ugniagesių šeima. Mano senelis, tėtis, brolis buvo ugniagesiai.

Šv. Juozapo bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už ugniagesius gelbėtojus, už geros valios žmones, už pagalbą kitam teikiančius asmenis.

Aut. past.

Darbas labai sunkus, reikalaujantis labai daug žinių ir įgūdžių, stipraus psichologinio pasiruošimo, nes įvykiuose tenka gelbėti ir suaugusius žmones, ir vaikus. Visko būna.

Darbe atliekame savo pareigą, o emocijos, mintys, viskas susiguli jau namuose, po darbo valandų.

Malonu, kai žmonės padėkoja, bet dabar tokie laikai, kai būna ir iškeikia. Visko būna, bet nepasiduodu. Žinau, kad tai mano kelias ir dirbu šį darbą visa širdimi.

Kai nėra iškvietimų, mes mokomės, treniruojamės, akcijų metu lankome žmones, kad tik tų nelaimių būtų kuo mažiau, tačiau ištikus joms mes visuomet atskubėsime į pagalbą“, – šypsojosi Šėtos seniūnijoje ūkininkaujantis ir Kėdainių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje daugiau nei du dešimtmečius dirbantis ugniagesys gelbėtojas.

Šv. Florijono – ugniagesių globėjo – dieną ugniagesiai galėjo susitikti ir pabendrauti gyvai.

Aut. past.

Apdovanojo Kėdainiuose

Šv. Florijono minėjime Kėdainiuose apdovanojimai įteikti dar daugiau nei tuzinui Kėdainių ugniagesių gelbėtojų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus įsakymu Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 15 tarnybos metų, apdovanotas Linas Černiauskas, Kėdainių PGT vyriausiasis specialistas, ir Gražvydas Vaitekūnas, Kėdainių PGT budinčios pamainos vyresnysis ugniagesys gelbėtojas.

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 20 tarnybos metų, apdovanoti Vaidas Kancevičius, Dainius Pavasaris, Paulius Šedovas ir Rolandas Žemaitis, Kėdainių PGT budinčios pamainos vyresnieji ugniagesiai gelbėtojai.

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 25 tarnybos metus, apdovanoti Kėdainių PGT budinčios pamainos skyrininkas Viktoras Adomavičius, Kėdainių PGT budinčios pamainos vyresnieji ugniagesiai gelbėtojai Kęstutis Brazauskas, Saulius Grabauskas, Gintautas Jašmantas ir Darius Rimkus.

Tokie pat pasižymėjimo ženklai įteikti Kėdainių PGT budinčios pamainos vadams Gintarui Grunskiui ir Arūnui Daukšai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video