Kėdainiečiams – šokas dėl planų steigti legalius narkotikų „vartojimo kambarius“

 Kėdainiečiams – šokas dėl planų steigti legalius narkotikų „vartojimo kambarius“

rinkosaikste.lt

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) užsimojo ne tik sunaikinti mažesnes ligonines, neleisdama jose teikti dalies paslaugų, tačiau panašu, kad yra pasiryžusi dar daugiau žmonių pražudyti sveikatos gydymo įstaigose atidarydama legalius narkotikų „vartojimo kambarius“, kuriuose narkomanams eilinę dozę, ko gero, sušvirkštų patys medikai.

Kodėl SAM ruošia tokį projektą ir kaip šią žinią sutiko Kėdainių politikai bei visuomenės sveikatos specialistai, skaitykite šio penktadienio laikraštyje „Rinkos aikštė“. Laikraštis – jau visuose prekybos centruose ir parduotuvėse bei ištikimiausių prenumeratorių pašto dėžutėse.

6 Komentarai

  • Gerai, kad pripazistama, kad tai liga ir bus bandoma kazkaip tiem sergantiems zmonems padeti, vietoj toj, kad jie kur pakampemis leistusi visoki bruda, slaistytusi apspange po miesta, o pritruke kaifo uzpuldinetu zmones. Aisku spauda kaip visad prikurs sensaciju, kad tik daugiau ju susikta produkta pirktu.

  • Narkomanams gydyti Metadono pragrama jau egsiztuoja kokia 20 metu!
    O čia kambariai jaunimui gundyti!? Nupušo Dulkys totaliai! Pššš ant švirkšto kartu su Armonaite ir Ingrida.

    • Pridaryk nx ta savo neidome nuomone tomeli, sedek kambary alaus buteli apsikabines ramus sau vienas ir toliau

  • Kazkoks kosmaras. Pasirodo tokie ligoniai ( nors jie patys pasirinko toki gyvenimo buda) svarbesni uz visus kitus.Gimdyves gali nuvaziuot i Jonava ar Kauna, kitu ligu gydymas vyksta telefonu. Kur ritasi Lietuva?

    • tai ir vaziuok samane dalakt ta nuo vakar iki tos jonavos

  • O kodėl nesteigia alkoholikų kambario. Paduotų kasdien po 100 gramų ir gerai. Kuo jie blogesni? Idiotizmas, žodžiu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video