Kėdainiečiai namų arenoje iškovojo dar vieną pergalę

„Kėdainiai United“ komanda

„Kėdainiai United“ komanda Lietuvos salės futbolo A lygoje iškovojo antrą pergalę. Gausiai savo sirgalių Kėdainių arenoje palaikomi kėdainiečiai rezultatu 4:2 įveikė „ŠSPC Radviliškis“ salės futbolo komandą.

Abi komandos kūrė pavojingus momentus prie varžovų vartų, bet iki pirmo kėlinio vidurio abu vartininkai puikiai dirbo savo darbą. Visgi pirmasis įvartį įmušė kėdainietis Šarūnas Činikas, paskui sekė Evaldo Kugio įvartis ir po pirmo kėlinio „Kėdainiai United“ komanda pirmavo 2:0.

Po ilgosios pertraukos įvartį įmušė ir radviliškiečiai, bet kėdainiečiai Aretas Gėgžna ir Evaldas Kugys pelnė po įvartį, „ŠSPC Radviliškis“ atsakė dar vienu, bet tai buvo viskas. Kėdainiečiai šventė dar vieną pergalę namų arenoje.