Kėdainių pareigūnė: ginti, saugoti, padėti – man tai nėra tik tušti žodžiai

 Kėdainių pareigūnė: ginti, saugoti, padėti – man tai nėra tik tušti žodžiai

Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulė Dovilė Simaitytė dalyvauja Lietuvos spaudos fotografo, žurnalisto, operatoriaus Vidmanto Balkūno ir jo kolegų organizuojamame konkurse-padėkoje  „Aš tarnauju Lietuvai“.

Lietuvos pareigūnėms

Konkursas-padėka yra skirtas Lietuvą saugančioms karėms ir pareigūnėms. Nuo sausio 13-osios iki vasario 16-osios jos siuntė nuotraukas fotografui V. Balkūnui ir kvietė prisijungti prie jų tarnybos. Dabar visa tai galima išvysti asmeninėje jo socialinio tinklo paskyroje ir padėkoti joms. Balsavimas vyksta iki kovo 11-osios dienos. 

„Ačiū, kad mus saugote! Ačiū už riziką ir atsidavimą. Ačiū už savo dalį vardan Lietuvos. Net jeigu kartais ta dalis atrodo beprasmiška ir maža – išties ji labai svarbi. Iš tų gabalėlių susideda valstybė. Laiminga ir saugi valstybė“, – sako konkurso-padėkos organizatorius V. Balkūnas. 

Nėra tušti žodžiai

V. Balkūno organizuojamame konkurse-padėkoje dalyvaujanti D. Simaitytė labai kukliai, bet kartu ir labai nuoširdžiai pristato save.  

„Aš esu Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulė Dovilė. Aš tarnauju Lietuvai ir jos žmonėms, nes esu savo šalies patriotė. Man yra svarbi mano Tėvynė ir joje gyvenantys žmonės. Didelė garbė ir atsakomybė tarnauti savo šaliai ir jos žmonėms. Kiekvieną dieną baigdama tarnybą atsakau sau į šiuos klausimus: ar šiandien mes apgynėm sužeistą ar silpnesnį? Saugojom tą, kuris jautėsi nesaugus ar pažeistas? Padėjom tiems, kam tikrai reikėjo pagalbos? Ginti. Saugoti. Padėti. Man tai nėra tik tušti žodžiai, tai prasmingas kelias, kurį aš pasirinkau ir atsakingai bei nuoširdžiai juo einu!“ – sako D. Simaitytė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video