KPPAR įvertino rajono mero ir verslo indėlį

 KPPAR įvertino rajono mero ir verslo indėlį

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų 22-ojoje verslo, valdžios bei akademinės bendruomenės atstovų tradicinėje metinėje šventėje įteikti apdovanojimai net trims Kėdainių krašto bendruomenės nariams. 

Dieną prieš 96-ąjį Prekybos ir pramonės rūmų gimtadienį vykusiame iškilmingame renginyje Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Kormotech“ buvo paskelbta nominacijos „Metų investicija“ nugalėtoja, o „Padėkos ženklo“ apdovanojimai įteikti Kėdainių krašto garbės piliečiui, ilgamečiam AB „Lifosa“ vadovui Jonui Dastikui ir Kėdainių rajono savivaldybės merui Valentinui Tamuliui. 

Kėdainių rajono savivaldybės merui V. Tamuliui apdovanojimas skirtas už verslo ir savivaldos bendradarbiavimą bei Kėdainių filialo iniciatyvų palaikymą. 

Bendradarbiavimo sutartis tarp Kėdainių rajono savivaldybės ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų pasirašyta 2019 metais. 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, sveikindamas susirinkusius renginio svečius, dėkojo už buvimą rūmų bendruomenėje, pristatė verslui svarbius, matomus ir vertinamus rūmų veiklos rezultatus bei kvietė pasidžiaugti rūmų narių pasiekimais. 

„Padėkos ženklai“ skiriami siekiant skatinti ir pažymėti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemoje dalyvaujančius asmenis, pripažinti ir įvertinti jų ypatingus nuopelnus. 

Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje iš viso įteikti net 25 apdovanojimai ir nominacijos.

Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenės renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo nariai, regiono savivaldybių merai, universitetų rektoriai, verslo atstovai ir kiti garbingi svečiai. 

Simbolinėje „Harmony“ parko „Sinergijos“ erdvėje vykusioje šventėje dalyvavo daugiau nei du šimtai svečių. Muzikinę programą atliko Kauno styginių kvartetas, šventinę nuotaiką kūrė ir dainas dovanojo Giedrius Leškevičius su grupe ir Natalija Bunkė. 

„Padėkos ženklas“ Kėdainių rajono savivaldybės merui Valentinui Tamuliui yra ne pirmasis gautas apdovanojimas. Praėjusių metų pabaigoje rajono vadovui buvo įteikta Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėka ir medalis „Už bendrą darbą Lietuvai“.  

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video