Kas rytą mieste – vairuotojų blaivumo kontrolė

 Kas rytą mieste – vairuotojų blaivumo kontrolė

Jeigu savaitgaliais reidus dažniausiai organizuoja Kauno policija, tai darbo dienomis, o ypač ankstyvais rytais, tai nuolat daro Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Į darbus nuosavais automobiliais ankstyvais rytais vykstantys kėdainiečiai jau įprato išvažiuoti iš namų keletu minučių anksčiau, mat kelionė į darbą gali šiek tiek prailgti, kol bus patikrintas vairuotojų blaivumas. Dvi savaites kiekvieną rytą Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai organizavo prevencines priemones neblaiviems vairuotojams išaiškinti.

Reidus vykdė Kėdainių policija

Jeigu savaitgaliais reidus dažniausiai organizuoja Kauno policija, tai darbo dienomis, o ypač ankstyvais rytais, tai nuolat daro Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Sunku net įvardinti gatves, kuriose nebuvo vykdomi reidai: policinės priemonės buvo rengiamos J. Basanavičiaus, Kauno, Šėtos gatvėse, M. Daukšos, Babėnų, A. Kanapinsko, Josvainių, S. Dariaus ir S. Girėno ir kitose gatvėse. Čia buvo stabdomi visi minėtomis gatvėmis važiavę automobiliai, buvo tikrinami dokumentai, vairuotojų blaivumas.

Tiesa, pareigūnai visuomenę informuoja tik apie reidų metu pradėtus ikiteisminius tyrimus, o jie pradedami, kai vairuotojams nustatomas vidutinis ar sunkus girtumas. Apie reidų metu nustatytą lengvą girtumą policiją informacijos suvestinėse neteikia.

Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai Kelių eismo taisyklių pažeidėjus nustatinėjo sidabriniu „Volkswagen Passat“ automobiliu.

Tikrino vairuotojus ne tik mieste, bet ir rajone

Pareigūnai taip pat patruliavo ir Kėdainių rajone. Štai pirmadienį, apie 15 valandą, Aristavos kaimo Liepų alėjoje automobilį „Audi“ vairavo neblaivus 35-erių metų vyras. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,27 promilės.

Vairuotojas buvo uždarytas į areštinę, o jo vairuotas automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę. Jam iškelta baudžiamoji byla. Kokia bausmė jo laukia – spręs teismas.

Į darbus nuosavais automobiliais ankstyvais rytais vykstantys kėdainiečiai jau įprato išvažiuoti iš namų keletu minučių anksčiau, mat kelionė į darbą gali šiek tiek prailgti, kol bus patikrintas vairuotojų blaivumas.

Aut. past.

Vykdė ir neviešą patruliavimą

Kėdainių mieste ir rajone net keletą dienų per savaitę buvo vykdomas ir neviešas policijos pareigūnų patruliavimas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai Kelių eismo taisyklių pažeidėjus nustatinėjo sidabriniu „Volkswagen Passat“ automobiliu.

Apie 12 valandą Kėdainių rajono Juodkiškių kaime, kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai  į pareigūnų akiratį pateko neblaivus 51-erių metų vyras, kuris vairavo dviratį. Vairuotojas mėgino pasiteisinti pareigūnams, kad važiavo namo, nes skauda koją. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,85 promilės. Vairuotojui skirta piniginė bauda.

5 Komentarai

  • o man penktadienį nuo pat ryto kad užgėlė dantį,tai koc nusišauk durų rankena.Su pipete vis lašinau degtienę ant to nervuoto danties ir bijojau net akimi pažiūrėt į savąjį auto.O čia, pasirodo,ablava…Tas nervas,parazitas,matyt jau atsigėrė,nes dabar tenkinasi burnos skalavimo mentolo skysčiu.

    • o tu pabandyk ne lašinti, o paimti ant danties- kaip ranką nuima, aš net pripratau

      • ar iš vis gyvenimiškų temų nebesupranti.O dar koalicijoje prie šv.Gabrieliaus triniesi…

  • Viktoras man tai ledų porciją duoda už ėmimą jam ant danties

    • Greičiau tau leansbergas duoda rūrą gerai išuostyti ir rakom dar pastovi, kaip robotas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video