Kapitaliai suremontuota Šlapaberžės kaimo Linksmoji gatvė

 Kapitaliai suremontuota Šlapaberžės kaimo Linksmoji gatvė

Kapitaliai suremontuota Dotnuvos seniūnijos Šlapaberžės kaimo Linksmoji gatvė. Šiuo metu vietos gyventojai jau džiaugiasi pagerėjusia ir pagražėjusia gyvenamąja aplinka./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone praėjusiais metais užbaigtas dar vienas projektas, kurio metu buvo kapitaliai suremontuota Dotnuvos seniūnijos Šlapaberžės kaimo Linksmoji gatvė. Šiuo metu vietos gyventojai jau džiaugiasi pagerėjusia ir pagražėjusia gyvenamąja aplinka.

Žmonės prašo

Turbūt niekam ne paslaptis, kad žmonės, gyvenantys prie žvyruotų, neasfaltuotų kelių, nuolat patiria nepatogumų: vasarą – dulkės, drėgnaisiais sezonais – purvas. Deja, šiuos nepatogumus patiria daug gyventojų kaimuose, miesteliuose.

„Žinoma, visi žmonės nori gyventi šalia išasfaltuotų gatvių ir kelių. Tai suprantama. Po truputį link to ir einama.

Praėjusiais metais buvo kapitaliai suremontuota ši gatvė, šiais metais bus tvarkomos kitos. Po truputį Dotnuvos seniūnijos neasfaltuotos gatvelės tvarkomos, asfaltuojamos.

Žinoma, norėtųsi, kad viskas vyktų greičiau, bet juk iškart visų išasfaltuoti neįmanoma, nėra tiek lėšų“, – paaiškino Dotnuvos seniūnas Modestas Tvaravičius.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sprendžia seniūnaičiai

Kėdainių rajone žvyruotų gatvių kasmet mažėja. Asfaltu pasidengia miestelių, gyvenviečių, kaimų gatvės.

„Renkamės į seniūnaičių sueigas, sprendžiame, kokią gatvę reikėtų tvarkyti, kokius darbus vykdyti. Sprendimus perduodame savivaldai.

Tikrai smagu, kad Linksmosios gatvės gyventojai jau džiaugiasi pagerėjusia ir pagražėjusia gyvenamąja aplinka“, – pasidžiaugė M. Tvaravičius.

Kėdainių rajone žvyruotų gatvių kasmet mažėja. Asfaltu pasidengia miestelių, gyvenviečių, kaimų gatvės.

Aut. past.

Daug darbų

Šlapaberžės Linksmojoje gatvėje atlikta daug darbų, mat gatvė rekonstruota iš pagrindų. Čia pilnai pakeistas ir smėlio, ir skaldos pasluoksnis, ir įrengtas naujas aštuonių centimetrų storio asfaltas. Tai reiškia, kad šis kelias gyventojams tarnaus gerų dvidešimt metų. Ir nereikės nieko papildomai daryti.

Minėta gatvė rekonstruota Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai bei Kėdainių rajono savivaldybės lėšomis.

1 Komentaras

  • Netiesa kaip raso,kad sutvarkyta visa Linksmoji g.,nori užsidėti kažkas +
    Sutvarkyta tik atkarpa gatves,o visa kita palikta t.y duobes, kurios vis didėja ir ardo asfalta ir tikrai nepuošia kaimo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video