Kaip žinoti, kuris rankų kremas Jums tinka?

 Kaip žinoti, kuris rankų kremas Jums tinka?

Kasdienė rankų odos priežiūra yra labai svarbi kiekvienam. Norint mėgautis sveika, pamaitinta ir švelnia rankų oda, priežiūros rutina turi būti tinkamai parinkta. Vienas svarbiausių komponentų – tinkamai parinktas rankų kremas. Kaip pasirinkti tokį, kuris tikrai bus efektyvus ir tinkamas būtent Jūsų rankoms.

Kaip žinoti, kad kremas Jums netinka?

Labai daug žmonių neskiria daug dėmesio rankų kremo pasirinkimui ir galvoja, kad efektyvus bus bet koks pasirinkimas. Be to, ne visuomet pastebima, kad rankų kremas pasirinktas netinkamai ir laikas jį keisti. Dažniausiai tai signalizuoja tam tikri dalykai.

Pavyzdžiui, jeigu pastebite, kad pasitepus rankų kremu, rankos lieka riebios, kremas arba netinkamai pasisavinamas arba nekokybiškas. Jeigu rankas niežti ar jaučiamas nemalonus deginimas, panašu, kad rankų kremas yra netinkamas Jūsų odai. Taip pat reikėtų sunerimti, jeigu oda ima raudonuoti po to, kai patepate kremu. Tai gali reikšti, kad jis sukelia alerginę reakciją. O jeigu ilgai naudojant vieną kremą pastebėjote, kad jis neveikia, gali būti, kad odos jis taip nebeveikia ir laikas ieškoti naujos kosmetikos priemonės.

Rinkitės pagal odos tipą

Tam, kad rankų kremas veiktų efektyviai ir nesukeltų jokių nemalonių reakcijų, reikia atsakingai pasirinkti kremą. Pirmiausia, reikėtų rinktis ne pagal reklama,  o pagal savo odos tipą. Tai svarbiausias kriterijus, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kremą. Tai reiškia, kad jeigu Jūsų oda yra sausa, rinkitės sausai odai skirtą kremą, nes jis veikia taip, kad nuramina odą ir ją pamaitina. Jeigu Jūsų oda yra riebi, reikėtų taip pat rinktis tokiai odai gaminamus kremus, kurie padeda įveikti riebios odos keliamas problemas.

Kokio poveikio ieškote?

Dar vienas svarbus kriterijus, į kurį reikia atsižvelgti renkantis rankų kremą yra tai, kokią funkciją kremas turi atlikti. Pavyzdžiui, kasdienei rutinai ryte reikėtų rinktis paprastą drėkinantį kremą. Ypač, jeigu turite sausą odą. O maitinantį kremą reikėtų tepti vakare. Taip pat labai svarbu žinoti, kokiu metų laiku kokį kremą naudoti.

Pavyzdžiui, vasarą ir žiemą naudojami kremai turėtų skirtis. Vasarai tinka drėkinantys kremai, nes oda praranda daug vandens ir svarbu atkurti bei nuolat palaikyti drėgmę. Tačiau šaltuoju metų metu, o ypač kai yra labai žema temperatūra, tokio kremo rinktis nereikėtų, nes odą šaltis galo paveikti dar labiau. Tokiu metu reikėtų rinktis maitinantį kremą, kuris tinka Jūsų odos tipui.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video