Kaip prižiūrėti nagus: patarimai 5 skirtingiems nagų tipams

 Kaip prižiūrėti nagus: patarimai 5 skirtingiems nagų tipams

Skirtingi žmonės turi skirtingus nagų tipus. Žinodami savo konkretų nagų tipą, galėsite tinkamai prižiūrėti ir išlaikyti sveikus nagus. Pavyzdžiui, yra žmonių, kurių nagai auga lėtai, o yra tokių, kurie jaučiasi turintys šiurkščius ir neryškius nagus. Kai nustatysite, su kuo susiduriate, gydyti ir prižiūrėti bus lengviau.

Pateikiame 5 skirtingus patarimus 5 skirtingiems nagų tipams:

1. Minkšti nagai – minkštus nagus lengviau nulaužti. Be to, jie retai ir lėtai auga ilgesni už jūsų galiukus. Kadangi šie lengvai lankstosi ir lūžta, galite juos sutvirtinti reguliariai tepdami nagų kietikliu. Kietiklis padės sumažinti lupimąsi ir kartu apsaugos baltymines skaidulas, todėl nagai bus tvirtesni. Kiti patarimai:

  • Venkite drėkinimo – dėl to jie taps minkšti ir linkę lūžinėti. Galite juos apsaugoti mūvėdami pirštines, kai atliekate namų ruošos darbus.
  • Venkite cheminių medžiagų ir ploviklių – tai taip pat gali paveikti nagų vientisumą.
  • Tepkite Elemi aliejų – jei neturite pirštinių, galite naudoti šį aliejų, nes jis atstumia vandenį nuo nagų.

2. Trapūs nagai – pažįstu daug žmonių, kurių nagai yra silpni ir trapūs. Vienas iš būdų sužinoti, ar turite silpnus ir lūžinėjančius nagus, yra suspausti nagus. Jei spaudžiant jie nesilanksto, jūsų nagai gali būti ne tokie stiprūs, kaip manote ar norėtumėte. Beje, rekomenduojame rinktis nagų priauginimo rinkinį iš dimoda.lt

 Dėl šios priežasties atrodo, kad negalite jų užsiauginti ilgų, nes jie greitai lūžinėja ir lūžinėja. Trapūs nagai yra dehidratuoti ir tai yra priežastis, kodėl turėtumėte vengti naudoti nagų kietiklius. Galite naudoti toliau nurodytus produktus, kad pridėtumėte drėgmės ir atgaivintumėte nagus:

  • Drėkinamasis kremas
  • Rankų sviestas
  • Migdolų aliejus

3. Sausi nagai – geriausias būdas patikrinti, ar jūsų nagai sausi, yra perbraukti nykščiu per nagus. Jei pastebėjote šiurkštumą arba jei ant nagų yra briaunų, vadinasi, jiems labai reikia drėkinamojo kremo. O kalbant apie drėkiklį, tai viskas, ko jums reikia – geras drėkiklis. Štai kiti patarimai, kaip prižiūrėti sausus nagus:

  • Vitamino E kapsulė – atidarykite ją ir milteliais įtrinkite nagus. Tai darykite bent 2-3 kartus per dieną. Jis veikia apsaugodamas ir atkurdamas pažeistus nagus ir odą, nes jo sudėtyje yra antioksidantų.
  • Nenaudokite blizgančio nagų lako – jei turite sausus nagus, šis produktas dar labiau išsausins jūsų nagus.
  • Naudokite skystą rankų muilą – batoniniai muilai yra malonūs, tačiau viena iš jų sudedamųjų dalių yra natrio lauro sulfatas, kuris taip pat turi sausinantį poveikį.

4. Sveiki nagai – ne visi yra prakeikti minkštais, lūžinėjančiais, sausais ir pažeistais nagais. Jei esate vienas iš tų žmonių, kuriems pasisekė turėti sveikus nagus, galite jais rūpintis reguliariai naudodami rankų kremą. Taip pat galite vengti ploviklių ir karšto vandens, nes jie yra vieni iš kaltininkų, kai kalbama apie nagų pažeidimą ir susilpnėjimą.

5. Pažeisti nagai – pasirūpinkite ir susigrąžinkite sveikus nagus kasdien naudodami odelių aliejų. Tai paskatins augti naujesnius ir daug sveikesnius nagus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video