Kaimo jaunimas surengė gerumo akciją – aplankė vienišus senolius

 Kaimo jaunimas surengė gerumo akciją – aplankė vienišus senolius

Mantviliškio kaime gyvenantis jaunimas metų sandūroje aplankė vienišus kaimo senolius, įteikė jiems saldžių dovanėlių./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Gerumo iniciatyvų niekuomet nebūna per daug. Kuo daugiau gerų darbų – tuo pasaulis bus gražesnis. Tuo įsitikinęs Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Mantviliškio kaime gyvenantis jaunimas, kuris metų sandūroje aplankė vienišus kaimo senolius, įteikė jiems saldžių dovanėlių. Tačiau, pasak senolių, pati didžiausia dovana jiems yra bendravimas, nuoširdus ir paprastas bendravimas.

Stebuklų metas

„Didžiosios metų šventės yra stebuklų metas. Tuo galėjo įsitikinti Mantviliškio kaimo senjorai.

Ta proga visus vienišus mūsų kaimo senjorus lankė iniciatyvus kaimo jaunimas, kuris senjorams dovanojo savo laiką, savo šilčiausiais emocijas“, – pasakojo vienas šios akcijos iniciatorių Tadas Skorupskas.

Organizatorių nuotr.

Pavyzdinis jaunimas

Išties, Mantviliškio kaimo jaunimas yra puikus pavyzdys kitiems bendraamžiams. Jaunimas buriasi gražiems darbas, o gerus darbus jiems daryti tiesiog gera.

Jaunimui šiame kaime labai padeda, juos skatina ir konsultuoja kaimo bibliotekininkė Inga Štarienė.

„Visi tądien aplankyti senjorai buvo apdovanoti simbolinėmis bendruomenės dovanėlėmis. Juk tokiomis progomis svarbiausia parodytas dėmesys ir sveikintinas jaunųjų kaimo gyventojų noras nepamiršti savo senosios kartos.

Ačiū iniciatyviems žmonėms už naujas idėjas, už norą, kad mūsų kaime skleistųsi gerumo žiedai“, – teigė I . Štarienė.

Pasak senolių, pati didžiausia dovana jiems yra bendravimas, nuoširdus ir paprastas bendravimas.

Aut. past.

Aplankė kaimynus

Beje, tas pats jaunimas kiek anksčiau aplankė ir savo kaimynus. Jaunuoliai pabuvojo Gudžiūnų miestelyje, bendruomenės vaikų dienos centre ir nudžiugino mažuosius – mat pas juos užsuko nykštukai ir Kalėdų Senelis su pilnu maišu dovanų.

Pasiklausę vaikučių eilėraštukų, palinkėjimų, dainelių, net ir šokių pamatę, dovanėles mažiesiems išdalino.

Na, o Gudžiūnų bendruomenės centro kolektyvas, atsidėkodamas sveteliams iš Mantviliškio, taip pat įteikė jiems dovanėlių.

1 Komentaras

  • Šaunu ,kad pagaliau užsiema su vaikučiais aš už tai kad jie doros keleis .Kiek galiu prisidedu ir ateityje žadu palaikyti juos .Ačiu Tadui skorupskui,ir Ingai štarienei

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video