Kaime – neblaivus paspirtukininkas, mieste – du suniokoti paspirtukai

 Kaime – neblaivus paspirtukininkas, mieste – du suniokoti paspirtukai

Asmeniniu paspirtuku į gatvę išriedėjusiam 1993 metais gimusiam paspirtukininkui pareigūnai nustatė lengvą girtumo laipsnį – 1,37 promilės./Policijos nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Neseniai prasidėjo naujas paspirtukų sezonas. Šį mėnesį kraštiečiai į gatves patraukė tiek savo, tiek nuomotais „Bolt“ paspirtukais. Deja, ne visų kraštiečių kelionės šia transporto priemone baigėsi laimingai. Taip pat ne visi nuomojami paspirtukai atlaikė chuliganų smūgius. 

Suniokoti – du

Pastarosiomis dienomis Kėdainių mieste buvo suniokoti du „Bolt“ paspirtukai – vienas buvo rastas prie Nevėžio upės krantinės ties Didžiosios Rinkos aikšte, kitas – Josvainių gatvėje prie daugiabučio namo.

Apie suniokotus nuomojamus paspirtukus informavo gyventojai. Paspirtukus surinko ir remontuoti išvežė nuomotojo atstovai.

Paspirtukai suniokoti gana stipriai – sudaužyti LCD ekranai, suniokotos valdiklio tvarkyklės, jie  važiuoti netinkami.

Sučiupo neblaivų

Paspirtukai suniokoti gana stipriai – sudaužyti LCD ekranai, suniokotos valdiklio tvarkyklės, jie važiuoti netinkami.

Tuo metu didesnį dėmesį paspirtukininkams skiria ir policijos pareigūnai.

Jiems pavakarę neblaivus paspirtukininkas įkliuvo Truskavos seniūnijos Pavermenio kaime. Asmeniniu paspirtuku į gatvę išriedėjusiam 1993 metais gimusiam paspirtukininkui pareigūnai nustatė lengvą girtumo laipsnį – 1,37 promilės.

Už elektrinių paspirtukų vairavimą esant neblaiviam LR Administracinių nusižengimų kodekse numatyta piniginė bauda gali siekti nuo 80 iki 200 eurų.

Aut. past.

Skiriama bauda

Pareigūnai primena, jog Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatyme nurodoma, kad transporto priemonė, kuri turi ne mažiau kaip du ratus ir vidaus degimo variklį ar elektros variklį, kurio didžiausia galia ne didesnė kaip 1 kW ir kurios didžiausias projektinis greitis ne didesnis kaip 25 km/val., priskiriama motoriniam dviračiui.

Tokios transporto priemonės vairuotojas turi laikytis kelių eismo taisyklių VII skyriuje nurodytų reikalavimų („Reikalavimai dviračių vairuotojams“).

Už elektrinių paspirtukų vairavimą esant neblaiviam Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta piniginė bauda gali siekti nuo 80 iki 200 eurų.

4 Komentarai

  • Ir kam taip elktis, kitiems naudinga priemone

    • Taigi Kėdainiuose debilu netrūksta.Žino,kad nieko už tai nebus.

  • Belekur numesti paspirtukai su Bolto logotipu yra kliutis, kelianti pavoju kitiems eismo dalyviams (saligatviu einantys taip pat yra eismo dalis). Todel yra privalu kliuti pasalinti. T.y nuspirti nuo saligatvio, kaip siuksle.
    Kas per debiliskas verslo modelis. Negi negalima buvo daryti, kad juos paimti ir grazinti galima TIK i tam numatytas vietas. Ir tu vietu pridaryti daug, taciau ten, kur jos nemaiso kitiems, o ne numetineti belekur. Ai jo, pamirsau, gi Boltas tikisi, kad visi jo klientai yra samoningi ir supranta kur paliktas paspirtukas nemaisys, ir kaip ji pastatyt kad nemaisytu. Ko noret is klientu, jei patys Bolto darbuotojai (taip taip, didele darbuotojuka kaita, nespeja normaliai apmokyt) sugeba iskrauti paspirtukus ten kur ju neturetu iskrauti ir taip, kad maiso VISIEMS.
    Auginama tinginiu karta, vietoj to, kad aktyviai leisti laisvalaiki lauke – pasyviai kratosi ant tu pamestuku. Realiai susisiekimui ju naudojama kiek? 1-2%.

  • Matau tuos aparatus ant šaligatvio ir galvoju kas juos čia šaikina?Ach Boltas…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video